Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mohácsi állatkórházba fogadnak...

Mohácsi állatkórházba fogadnak lovat?

Figyelt kérdés
Műteni kéne neki egy sebet(kitisztitani összevarrni) amit háznál nem nagyon akar vállalni az állatorvos...mindig húzza halasztja az időt..
2020. febr. 10. 12:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha felhívnád őket?
2020. febr. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom, hogy Mohácson fogadnák-e, gondolom ha felhívod őket megmondják.

De Pécsen biztos van több olyan orvos is aki foglalkozik lovakkal is, ha nem találsz hozzád közelebb.

Itt egy pécsi orvos elérhetősége:


[link]

2020. febr. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hívd fel őket! Amikor a mi lovunkkal is baj volt Dunaföldvárra vittük ott van nagyállat kórház, illetve Kaposvárt tudom még a "környéken".

Vagy keress másik dokit, aki megcsinálva a sebet, mert egy fertőzésbe a ló is belepusztul.

2020. febr. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Dr Maza norbertet hívtam ma 3 szor nem vette fel. Felfogom hívni a kórházat de megvárom az állatorvos holnapi válaszát hogy vállalja-e vagy sem.
2020. febr. 10. 14:08
 5/13 A kérdező kommentje:
Tetanusz oltást kapott. Meg napi 3 szor betadinozom ahogy a doki mondta. Híd el próbálkozok már 2 szer beetettek minket hogy ekkor meg akkor műtik.. az egyik doki meg úgy beijedt hogy fel sem veszi nekünk a telefont..most szerdán műti elvileg az orvos csak már semmibe sem vagyok biztos ezért a b terv az kórház... Dr. Maza Norbert nekem is szimpatikus de hiába hivogattam ma..
2020. febr. 10. 14:12
 6/13 anonim ***** válasza:

"...de megvárom az állatorvos holnapi válaszát hogy vállalja-e vagy sem."


Ha ez nála úgy működik, hogy bizonytalan a vállalásban, az azért van, mert nem tudja, hogy egy lóval mit és hogyan kell csinálni, illetve nem tudja a gyógyszerezés(antibiotikum) mikéntjét.

Én biztos nem kísérleteznék vele.

Ha nincs lószállítód, hogy elvidd a kórházba, akkor hívd a kórházat, erre szakosodott intézménynek van szállító eszköze, vagy az orvosuk vállalja, hogy kimegy helyszínre.

2020. febr. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam én is ezért hívtam dr. Maza norbertet de nem veszi fel. De nemértem akkor mért nem tudja egyenesen elmondani nem vállalja és kész...
2020. febr. 10. 14:18
 8/13 A kérdező kommentje:
Most hívom megint megpróbálom most hátha felveszi..
2020. febr. 10. 14:20
 9/13 A kérdező kommentje:
Na fel vette. Holnap Kijön. Emailbe küldöm neki a képet a sebbről most.
2020. febr. 10. 14:24
 10/13 anonim ***** válasza:
Norbi doki nagyon jó állatorvos! Még a Szebeni doktor is ért a lovakhoz, őt is érdemes hívni,ha lógond van.
2020. febr. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!