Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Leon-Cavallo lovastábor vélemény?

Leon-Cavallo lovastábor vélemény?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat gondolkodtam hogy oda megyek nyáron táborba. Tudnátok véleményt és tapasztalatot írni? Tényleg mennénk esti túrára? És kb. Milyen korosztály szokott bentlakásra jelentkezni?

Köszönöm a válaszokat :)



2020. febr. 17. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Én már jópár éve voltam, de akkor nagyon tetszett :)

Voltak jó "nem lovas programok" a táborosoknak, de sokat lovagoltunk, az is változatos volt.

Jurtákban volt a szállás, volt medence is, a kaja is finom volt.

A korosztály vegyes volt valamennyire, de azt hiszem voltak külön táborok a nagyon kicsiknek és a felnőtteknek is. Szerintem próbálnak nagyjából egy korúakat betenni egy táborba. Szerintem bent nagyrészt a felsős/gimis korúak alszanak.

Voltak terepen is vetélkedők lóháton, a pályás oktatáson pedig külön-külön voltak -képzettségüknek megfelelően- a lovasok.

Nyílván ez nem egy edzőtábor, de én így is sokat tanultam ott.

A legtöbben nagyon kedvesek voltak, nem volt vasfegyelem sem :D

Ráadásul a lovaknak is nagyon jó helyük volt ott, ami szerintem nem elhanyagolható.


Régen volt már, így elég össze-vissza tudtam csak leírni. Alapjáraton nagyon pozitív élmény volt, bár már nem emlékszem mindenre.

2020. febr. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az lemaradt hogy van honlapjuk és Facebook oldaluk is. Egy csomó mindent megtalálsz ott is :D
2020. febr. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És napi hány lovaglás van? 2?
2020. febr. 18. 16:40
 4/7 anonim ***** válasza:

Kétszer lovagoltunk egy nap, de nem emlékszem mennyit.

Szerintem nem volt ilyen szigorú, hogy na egy óra után ennyi volt, mert volt hogy kimentünk az erdőbe is és onnan nem hiszem hogy visszaértünk egy óra alatt.

2020. febr. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy lovas, biztosan mókás, de semmiképp nem színvonalas. Ott nem lovagolni tanulsz, még lovon ülni sem. A lovakat agyon használják a tábor alatt, gyerekeket visznek terepre kikötve, a szülők már azt hiszik hogy a gyerek már tud lovagolni, miközben ügetésbe sem tudja elindítani a lovat. Egyszeri alkalomnak jó szórakozás lehet egy laikusnak.
2020. febr. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Középhaladó vagyok, szóval nem akarok csak sétálni :/ Ennyire rossz?
2020. febr. 19. 15:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem sétálgatni fogsz, de jót sem fogsz tanulni, az biztos. Ha helyesen akarsz lovagolni, ott egy percet sem töltesz lovon.
2020. febr. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!