Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Cinkotai lovasudvar?

Cinkotai lovasudvar?

Figyelt kérdés
Cinkotai lovasudvarról vélemények? Főként a lovasoktatás érdekelne, az, hogy mennyire adják át a tényleges tudást.

2020. márc. 2. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs saját lovad akkor csak egy "jelentéktelen" bérlovast látnak benned. Ha a Nébel Vikihez mész akkor tanulhatsz valamit(bár az is lenéző,ha nincs lovad elhasaltál) . Horváth Józsi is szakmailag is jó,de szarik a lovasai fejére. 1 évig voltam ott,szerintem engedd el.
2020. márc. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Nem, sajnos egyenlőre még nincsen sajátom, viszont a versenyzésbe szívesen belekóstolnék, ezért gondoltam erre a helyre.

2020. márc. 3. 07:19
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Versenyzésbe saját ló nélkül bele se tudsz kostolni.
2020. márc. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kissebb versenyekre úgytudom nem feltétlenül kell saját ló, de javítsatok ki ha tévedek.
2020. márc. 3. 21:33
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Bérelhetsz is a lovardától lovat versenyre, de nem minden livarda ad lovat alád főleg ha nem a lovardába van a verseny szervezve, hanem máshol.

Sok esetben a versenyekhez rajtengedély kell. Lincencet kell fizetned neked is és a lónak.


Saját ló nélkül esélytelen, hogy belekostolj milyen egy igazi verseny.

2020. márc. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudom, köszi.:) Tehát ha úgy mennék oda, hogy nincsen saját lovam, de szeretnék magasabb szintre eljutni, főként díjlovaglás terén, esetleg később versenyezni, akkor nem igazán foglalkoznának velem?
2020. márc. 4. 18:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Ahogy írják,lóberléssel esetleg kisebb bohócversenyekig eljuthatsz. De magasabb szintre saját ló kell. Gondolj csak bele, egy 130 centin versenyző középkategóriás ugroló1,5- 2 milliótól indul ,egy l-m díjló is kb. Kinek éri meg neked venni ennyiért lovat,azért h héten 1-3x odamenjél ,még ha ki is bérled akkor sem éri meg ez senkinek. Ahogy a mondás kicsit nyers is de igaz: "aki versenyezni akar vegyen sajátot,tegye tönkre azt"
2020. márc. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. márc. 6. 07:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!