Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovastábor mikor jelentkezik...

Lovastábor mikor jelentkezik vissza?

Figyelt kérdés

A regisztrációt elküldtük, de semmi e-mail, hogy elfogadtuk, vagy észrevettük, hogy jelentkeztél. Még február elején küldtük el, de azóta semmit sem írtak. Nekünk kell írni, vagy most mivan? :D

Ha ez nem válaszol, akkor keresni kell egy másikat. Nektek mikor jeleztek vissza?

Köszönöm a válaszokat!



2020. márc. 8. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Csörögj rájuk, ha tudod a telefonszámot, kérdezz rá mi a helyzet. Ha nem tudod, nyugodtan írj mégegyszer, hogy nem vagy biztos benne hogy megkapták-e, mert nem igazoltak vissza. Mikor lesz a tábor?
2020. márc. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Július 6-11-ig lennék. Azon gondolkodtam, hogy először összegzik a jelentkezőket, és aztán írnak
2020. márc. 8. 17:45
 3/6 anonim ***** válasza:

1. Vagyok

Igen, lehetséges. Időben írtál bőven, hagyj nekik egy kis időt még, aztán ha tényleg nem írnak, akkor csak azt tudom mondani, amit az előbb.

Remélem tudtam segíteni :)

2020. márc. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hívd fel őket, hogy biztos megkapták-e az e-mailt.
2020. márc. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Fel kell hívni őket, sokszor nem kapják meg az emailt.

Én is jártam már így.

2020. márc. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nah felhívtad őket?
2020. márc. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!