Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ha 180 cm vagyok de 60 kg...

Ha 180 cm vagyok de 60 kg alatt, milyen marmagasságú lovat érdemes vennem?

Figyelt kérdés
értelemszerűen nem fogok már nőni, és mindig nagyon tetszettek az arabok de ők alacsonynak tűnnke:(
2020. márc. 9. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:
2020. márc. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Shagyaból vannak magasabbak, ilyen 170 körüli marmagassággal. Esetleg nóniusz, gidrán, magasabb félvérek,holland sportlovak...stb 170 alatt szerintem ne nézelődj.
2020. márc. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem csak a súly a lényeg. Nagyon fontos a magasság is főleg a te esetedben. Mivel magas vagy egy 150es lovon nem csak esztétikailag lenne furi de a segítségeket is másképp, nehezebben, kevésbé érthetőbben tudod adni a lónak mivel szinte a hasa alját érnéd vagy vádlival adnád a segítséget. Ez fordítva is így van hogy egy 140/50 cm az 170es lovon se néz ki jól és magasabb ponton szinte a bordákon adja a lónak a segítséget.
2020. márc. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!