Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti mit gondoltok erről a...

Ti mit gondoltok erről a neregről?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A mostani nyergem nagyon jó hobbinyeregnek, de magasabb ugrásokhoz ( 1m felett) kicsi, nagyon kicsi a térdtámasza. Szeretnék egy ugró nyerget 100000ft körüli értékben. Tudom hogy ez elég kevés összeg. May 120cm ugranánk. A méreteket stb persze majd még meg kell néznem most főként ennek a nyeregnek ( [link] kialakításával kapcsolatban lenne hozzátok kérdésem. Szerintetek megéri. Normális informatív válaszokat várok.
2020. márc. 11. 21:42
 1/7 A kérdező kommentje:
A helyesírási hibákért elnézést kérek, (telefonról írtam).
2020. márc. 11. 21:43
 2/7 anonim ***** válasza:
100 ezer körül már kaphatsz márkásabb ugrónyerget használtan. Pl a nyereg világ oldalán.
2020. márc. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mindenképp használtan vegyél márkás nyerget ami minőséges.

Szerintem gyűjts meg egy kicsit és Facebookon a premium lovasba nézz prestige nyerget vagy kentaurt vagy stubbent bár ilyen értékbe láttam csak prestiget

2020. márc. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,Krausz nyergesnel nézhetett meg de sokkal jobban megéri most többet költeni rá és az tenyleg sokáig lesz jo és sokkal jobb a lónak is meg neked is és meg ajánlom higy vegyél valami jo nyeregemelot gondolom winderenre nem akarsz költeni annyit de az acavallot ajánlom (memóriahab +zsele) ez nagyon jo nekem is van egy és szupwr
2020. márc. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja meg annyi hogy a gerincsatornaja minimum 3-4 ujj beférjen és nagy egyenletes párnak nem kiült nyereg és epp felrantoszijak amik nincsnek kirepedve! És próbáld a lóra !
2020. márc. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok hasznos infót!Mindenképpen még szétnézek.
2020. márc. 12. 07:10
 7/7 anonim ***** válasza:

120ezerért már nagyon jó használt, de minőségi nyerget találni (pl. Stübben).

Inkább, mint egy alacsony kategóriás, új nyereg.


Krausz Central-t én is ajánlom. Illetve a Facebook csoportok tele vannak használ, de jó nyergekkel :)


A lóra próbálás fontos (Persze az is, hogy neked jó legyen. Viszont mindig a ló az első.), az a legjobb, ha szakértővel nézeted át, mert egy hobbilovas nem lát meg úgy minden problémát.

2020. márc. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!