Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol szoktatok lovatoknak...

Hol szoktatok lovatoknak répát venni?

Figyelt kérdés
Hol éri meg leginkább nagyobb mennyiségben, jó minőségű sárgarépát venni? Piacon esetleg?

2020. márc. 11. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:
En a zöldségesnél veszem a répát … persze engedek a minosegbol es jo a fonnyadt is, persze kedvezmenyesen. Pedig lovam sincs ... csak neha viszek egy kis répát a margitszigeti kisallatkert ponijainak.
2020. márc. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ahol olcsóbban belehet szerezni.
2020. márc. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az első kommentre reagálva: 19 éves vagyok és 7 éves korom óta lovagolok. Mióta a lovakat ismerem, szülinapomra, karácsonyra mindig lovat kértem, de az anyagi helyzetünk miatt nem engedhettük meg magunknak. Ez életem nagy álma, hogy végre legyen egy patás társam és vagyok olyan szerencsés helyzetben, hogy 12 év után ez most végre valahára megvalósul. Tehát nem vagyunk milliomosok, főleg mivel a ló negyedét a saját pénzemből fizetem, amit munkával szereztem. Úgyhogy javaslom, legközelebb ne ítélkezz mások felett ennyire alaptalanul.
2020. márc. 12. 06:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk most hűtőházból hozza az autó a teljes lovardának, de egyrészt érdemes körülnézni, hátha van ilyesmi felétek is, másrészt össze kell beszélni egy zöldségessel vagy a piacon valakivel. A mieink anno ipari mennyiségű dinnyét ettek így, mert megütődött, nem vették meg, stb.. Átalányárban megvettük, ha volt rossz rész, kivágtuk, lovak meg visongva örültek :)
2020. márc. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Piacon, zöldségesnél a csúnya, kicsit barna, ütődött, stb. répákat olcsóbban be lehet szerezni.

Illetve, lovas csoportokban szoktak árulni nagy mennyiségben jó áron.

Viszont ott 10-20 kiló alatt nemigen adnak el.

2020. márc. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2023. febr. 25. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!