Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti mikor estetek le először?...

Ti mikor estetek le először? És milyen lóról?

Figyelt kérdés

2020. márc. 17. 10:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Lipicai lóról.


Nem tudom mennyi idős voltam, de sulis, talán még alsós.

2020. márc. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is még alsós voltam mikor egy haflingiről estem le.
2020. márc. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Középiskola első osztálya, Kisbéri vagy Mezőhegyesi vemhes kanca volt, szőrén ültem életemben először, Sárinak hívták a lovat. Osztályba elkezdtünk ügetni és aláestem és a hátsó lábával rálépett a bokámra, de nem tört el szerencsére, utána évekig lovagoltam, és lovas berkekbe azt mondták az én gyerekkoromba, hogy aki 7x nem esett lóról addig nem is igazi lovas, megvolt a 7 esés, és később is volt egy lecsúszásom, de az már évtizedekkel később volt. :)
2020. márc. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy sárga magyar sportlóról, mert nem tudtam kiülni a tanügetést... :D 13 éves lehettem talán. Akkor kezdtem.
2020. márc. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
8 évesen lovasnapon sétáltattak körbe-körbe egy magyar sportló kancán szőrén. Elbambultam és lecsúsztam a homokba. Semmi gond nem lett volna belőle, de ráestem a kezemre és eltörött. :D
2020. márc. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehettem kb 12-13 éves, és egy nyers halfingi úgy a földbe döngölt, hogy az csak na :D Igaz, szőrén ültem rajta, esélyem se volt fennmaradni. De amúgy szerintem nem lényeg, hogy milyen fajta a ló, ha le akar dobni, akkor úgyis letesz.
2020. márc. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
32évesen :D :D Vágtáztunk, és azóta sem tudom, hogy sikerült lecsúszni a ló oldalán :D
2020. márc. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy KWPN holland sportoló heréltről. 2 éve tanultam akkor lovagolni.
2020. márc. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!