Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szeretném összegyűjteni...

Szeretném összegyűjteni kerületenként a lovardákat! Ki mennyit ismer? (Elsősorban bértartás miatt)

Figyelt kérdés

Leginkább 17., 10., 16., 11., 12., 18. kerületek érdekelnek, plusz Fót, Dunakeszi! Ami számomra nagyon fontos hogy tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető legyen, tehát ne kelljen a busztól/vonattól 20-30 percet sétálni.

Amit én ismerek:

16.: Favorit lovasudvar

17.: Katlan lovarda, Berri lovasudvar, Airport ranch, Akadémia Póni lovarda, Hurrikán lovasudvar, Fecske lovasudvar, Árgyélus lovarda, Monte Vigo, Gazsó tanya

18.: Lenke lovasudvar, Pesterzsébeti lovarda

10.: Cseresznyevirág lovarda, Mátyásföldi lovasegylet, Ci-Fra lovasudvar

11.: Kelenvölgyi lovarda, Dóri lovasanya, Kamaraerdei lovarda

12.: Normafa lovasiskola

Fót: Dominika ranch, Nyárfa lovasudvar, 7 vezér lovastanya, Holdfény lovasudvar

Dunakeszi: Vágta lovasiskola, Barka tanya



2020. márc. 17. 13:50
 1/2 anonim válasza:
a második kerületben Pasaréten a Pasaréti Honvéd lovardát ismerem. Kedvesek, csak nagy a túljelentkezés, mivel a város egy jobb részén van.
2020. ápr. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha Budakeszi még belefér a listába akkor ott a Lóháton lovardát tudom ajánlani, csak azt nem tudom, hogy van-e ott bértartás.
2020. ápr. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!