Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Így vágható egy ló?

Így vágható egy ló?

Figyelt kérdés
Ismerősöm nagyon erölködik hogy vágóra küldje a lovát... De igazából a múltját nem tudni a lónak, hogy miket kapott stb. Ugye így nem vágható le? Megbeszéltem vele, hogy megvenném tőle, de csak máig adott időt. Viszont ha nem tudja vágóra küldeni, akkor nyugodtabb lennék hogy jövőhéten is ki tudom fizetni.
2020. márc. 29. 14:08
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
Lovat levágni? Ez egy nagy idiótaság. Ki tesz ilyet? Inkább ha valami baja van, akkor altassák el.
2020. márc. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Vágóba csak akkor vihető, ha nincs “szennyezve a hús”. Ergó, ha kap bizonyos oltásokat már nem vágható le (vagyis nem ehető meg, de lovat nem hobbiból vágnak, hanem a húsáért).

Mivel ennek a lónak semmi papírja, így az is lehet hogy kapott valamit csak nem tudni róla. Emiatt szerintem nem fogják levágni.

Az már más kérdés, hogy feketén sajnos mindent meg lehet oldani.

2020. márc. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Vedd meg tőle kérlek,törvényileg nem tehetik meg de gyakorlatilag...
2020. márc. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Vágható. Maximum nem emberi fogyasztásra hanem állateledelnek vagy fehérjefeldolgozóban.
2020. márc. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Van olyan vágó ami átveszi papírok nélkül is, szerinted sok cigány, meg kupec ló hova kerül? Igaz nem kolbász lesz belőle, hanem fehérje liszt vagy más állateledel. Sajnos van ilyen. A lovakat se kéne szaporítani, ha nem lenne ennyi "zugtenyésztett" ló, akkor a vágó a se menne ennyi.
2020. márc. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%

Igen, csak nem mindenhol. De kisebb helyeken simán átveszik.

Enni kell.

2020. márc. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
Undorítóak
2020. márc. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
4%

Simán levágják. Szerintem a vágással nincs is baj ha a ló nem hánykolódik több országon át heteken keresztül a vágóhídig. Most komolyan inkább megveszed, hogy elaltattasd? Inkább költsd az a pénzt olyan lovakra, akik még élhetnek.

Nem derült ki életképes lóról van-e szó, vagy már csak szenvedő kis nyomiról.

2020. márc. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

A lónak csak annyi a baja, hogy utálja a gazdiját. De nagyon hosszú a háttérsztori.

A lovas nem tud lovagolni, de ezt feszítővel kell megoldania, mert a ló menekülne... Szerintem jó ló lehetne belőle megfelelő bánásmóddal.

2020. márc. 29. 22:41
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vedd meg,és keress egy jó lovast mellé,nézdesd meg állatorvosal,rakd rendbe ,csinálj egy jo lovat és majd eladod
2020. márc. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!