Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik lófajta jó hobbi lónak...

Melyik lófajta jó hobbi lónak kis ugrásokhoz és első lónak?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 6. 23:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Bármelyik, nem fajta függő.

Hanem egyén függő.

2020. ápr. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igaza van az elsőnek. Egy haflingi is lehet nehéz eset (pedig amúgy családi lónak nevezik sokan) és egy arab is lehet borzasztó türelmes, kezelhető ló.

Általánosan véve a telivérezett lovakat nem ajánlom, illetve a nagyon fiatal egyedeket sem.

2020. ápr. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Egy magyar sportló megfelelő első lónak és hobbi lónak?
2020. ápr. 7. 10:34
 4/9 A kérdező kommentje:
Vagy egy nóniusz?
2020. ápr. 7. 10:37
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha ugrani akarsz akkor inkább a magyar sportló. A nóniusz inkább fogat ló persze lehet lovagolni is de nem kell tőle csodát várni.


Egy igazi magyar sportló az meg nem 2 forint. Első lónak inkább egy idősebb félvért válassz.

2020. ápr. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy 170 és felette, akkor én kislovat vennék a helyedben, ami lehet akár tisztavérű hucul, vagy játszótéri keverék is... Egy kisebb lóval azért könnyebben boldogul az ember, egyszerűbb nyergelni, stb. ugrani meg azok is tudnak.
2020. ápr. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A hugom magas kb 170
2020. ápr. 7. 18:14
 8/9 A kérdező kommentje:

Véletlen volt bocs

Kb én 170cm vagyok

A "hugom" szót nem tom miért írtam

2020. ápr. 7. 18:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy jól belovagolt félvér tökéletes. Sportlovakat szeretik telivérezni, persze egyedfüggő minden. Furioso is jó választás lehet.
2020. ápr. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!