Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Sötétpej csikónak keresek...

Sötétpej csikónak keresek nevet, ti milyen nevet adnátok?

Figyelt kérdés

A lovam néhány hónapja, 28 éves korában elpusztult. Nagyon megviselt az elvesztése, mert ő volt az első lovam és 20 évig volt a társam jóban és rosszban.


A férjem a múlt héten meglepett egy sötétpej csikóval. Még nincs neve, szóval úgy adódott, hogy én nevezhetem el. Nagyon sötét, szinte fekete szőre van, a homlokán szabályos csillaggal. Mén.


A férjem szerint illene rá a Csoda.

Vagy mivel a második lovunk lesz, esetleg lehetne Dejavu.


Én egyelőre tanácstalan vagyok, ti milyen nevet adnátok neki?



2020. ápr. 9. 15:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lidérc :)
2020. ápr. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha angol név is szóba jöhet akkor angolul rákeresve (pl. horse name generator) rengeteg jót lehet találni :)

Egyébként a Déjá vu nekem személy szerint nagyon tetszik, viszont szerintem becézni fogjátok előbb-utóbb :D

2020. ápr. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Minseo1998 ***** válasza:
83%
Az én lovam Aphrodité lesz.
2020. ápr. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

1-es után szabadon: Lápi fény.

A Dejavu nem rossz, de csúrékám sose legyen önmaga, csak a másik emléke..? Bezzeg az XY..!


Oscar? Bendegúz? Benedek? Márton?


Na, jó, elküldöm, mert nem fog csihadni az agyam :D

2020. ápr. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

#4

Kac...kac....

2020. ápr. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elsőre a Tara ugrott be. Valszeg onnan, hogy múltkor hallgattam a jakers (hunyor major) openingjét. :):)
2020. ápr. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
90%
Csillag, Galaxis, Árnyék, Kelpi.
2020. ápr. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%

Már régóta foglalkozom hobbi szinten főképp versenylovak és egyéb lovak névadásával. Már sokaknak bejöttek az ötleteim, meglátjuk neked tetszenek-e.

Eddig felhasználatlan versenylónevek: Special Enough (Elég Különleges), Far From You (Távol Tőled), Another Day (Másik nap)

De most amik így eszembe jutottak még: Tinterotto, Thelofyan, Justfor, Norden, Sirokkó, Nikolaj, Kíber, Alex, Marco, Nick, Szimfon, Balder, Whippet, Luke, Matthys, Renden, Olinper

Bocsi hogy mind angol, de tökre rá vagyok már állva. :D

2020. ápr. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm szépen az eddigi javaslatokat. Természetesen mentek a zöld kezek is.
2020. ápr. 17. 05:28
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem értek a lovakhoz de szerintem a Lucifer nem lenne rossz mivel fényhozót jelent.

Esetleg Ónix, Obszidián fekete színű ásványok.

Éjfél, Árnyék, Oreo.

2020. ápr. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!