Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tudtok mondani jó lovardát...

Tudtok mondani jó lovardát Kecskemét közelében, ahol főleg a díjlovaglással foglalkoznak?

Figyelt kérdés
Lovarda,lovaglás, díjlovaglás
2020. ápr. 9. 17:41
 1/1 anonim ***** válasza:

A Magyar Póni Klub Szövetség pont ott van nem messze Kecskeméttől. Ott nagy hangsúlyt fektetnek a díjlovaglásra is. De ha komolyan akarod űzni, akkor az Unikornis lovarda csak díjlovaglással foglalkozik és eredményesek (külföldön is). De ők nagyon messze, Pilisjászfaluban vannak. Ott van Kecskeméten a Hírös Lovarda, amiről sok jót hallottam, de nem vagyok benne biztos, hogy ők különösen kiemelten foglalkoznának díjlovaglással. Pataki Ménes is ott van nem messze, úgy tudom ők díjugratásban jeleskednek, de amennyi pályájuk van és amilyen jókat hallottam, biztos van aki díjlovaglással is foglalkozik. Kis előny: Póni klub díjlovaglás: [link]

Unikornis Lovarda: [link]

2020. ápr. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!