Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Titeket zavarna ez?

Titeket zavarna ez?

Figyelt kérdés

Már régóta lovagolok.

Egy lovardába járok ahol rajtam kívül nagyon sok ember van. Most mennénk díjugrató versenyre csak a korona miatt nem lehet ugye.

Rajtam kívül mindenkinek van saját nyerge, kantárja.

Engem zavar hogy leszólnak, lenéznek az anyagi helyzetem miatt.

Nagyon szeretek lovagolni és nem szeretném abbahagyni.

Csak sajnos nemtudom hogy talàlok e nem "pénzéhes: lovardát.

A normális válaszokat köszönöm :)

Vagy ajánlásokat: Pécs közelében keresnék új lovardàt.



2020. máj. 5. 12:23
 1/8 Dr.med.habil. Genya válasza:
100%
Ez mindig is egy úri sport lesz, fogadd el, hogy most, életednek ebben a szakaszában nem állsz úgy. Szereted, csinálod, ne foglalkozz a többiekkel.
2020. máj. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi:(

Esetleg valaki tudna lovardàt ajànlani, ami nem pènzéhes? Biztos van mert halottam olyanokról

2020. máj. 5. 12:26
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Ha te már hallottál, akkor hol a probléma? Tessék felkeresni.
2020. máj. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Ácsi ácsi, téged visznek versenyre nem saját lóval nemde? És az a bajod hogy leszólnak nincs saját felszerelésed?

Tojd le.


Csak úgy mondom hogy ha lovardát váltasz nem fogsz olyat találni ahol ugratni fogsz és versenyre is visznek.


Nagy kincs ahol jelenleg te most vagy. Ne érdekeljen ki mit mond. Nem a felszereléstől és pénztől leszel jobb lovas.


Én mindent megadnék egy olyan lovardáért ahol ugrathatnék és ha még versenyre is járhatnék az lenne maga az álom.


Na meg ha veszel saját nyerget akkor egy lóra kényszerülsz, ha bármi van nem teheted rá egy másik lóra hanem újabb nyerget kell venned.Ha mindig máson lovagolsz akkor nem vehetsz az összes lóra nyerget. Persze ha mindig ugyanazt a lovat lovaglod és szeretnél saját felszerelést akkor tedd félre a zsebpénzed vagy ha annyi idős vagy menj el nyári munkára és egy használt de jó minőségű felszerelést tudsz majd venni.


De nehogy lovardát válts kérlek mert pofára esés lesz belőle. Tényleg kincs az ilyen lovarda. A többiekkel meg ne foglalkozz.

2020. máj. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Nézd, örülj neki, hogy van arra anyagi kereted, hogy járj lovagolni, ráadásul annyit, hogy versenyre tudj menni. Tudom, nem nagy vigasz, hogy van, akinek erre sem tellik, pedig szeretné, de nyilván saját ló nélkül erre van lehetőséged. Élj vele :)
2020. máj. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

4. Kincs az a lovarda ahol urathatsz? Szerintem egy rendes lovardában ez alap (persze ha nem díjlovas :) )


Kérdezőnek:

Nincs lovad akkor miért szólnak le hogy nincs rá nyerged meg kantárod? Én már azt is furcsáltam ha valaki nyeregalátétet vesz úgy hogy nincs lova.

De persze ha nagyon zavar nézz körül a környékbeli lovardákban, menj el lovagolj egyet nézd meg milyen az oktató kérdezd meg járnak-e versenyre meg ilyenek

2020. máj. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó.

Sajnos mifelénk, de sok másik helyen nem ugrathatsz ha nincs saját lovad, mert az iskola lovak így is túlterheltek meg van amelyik nem is alkalmas ugratáshoz.


Engem pont így csábítottak a mostani lovardámba hogy megtanulhatok ugrani. Volt két ugróedzésem és ennyi volt. Utána elkezdett egyre több lovas odajárni és az iskola lovak nem bírták volna (állítólag) az ugrómunkát.

A gond az hogy átmentünk a körbe körbe lovaglásba mert már cavalettizni se cavalettizünk meg járóiskolát se használunk.

Sose untam a lovaglást ennyire mint most. Már fejlődtem annyit hogy nelem ez a semmit tevés unalmas.

2020. máj. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Figyelj, ez biztos tök szar lehet, meg minden. De ne foglalkozz velük, foglalkozz a lovaddal, szeresd és hozd ki belőle a legtöbbet:) Van olyan akinek arra sincs pénze hogy lovagolni járjon, vagy éppen nem engedik meg a szülei. (Nekem sem engedik meg, pedig a legnagyobb álmom) Tudom, ez nem túl megnyugtató, de tényeg ne foglalkozz azokkal a bunkókkal akik beszólnak, csak élvezd a lovaglást.
2020. máj. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!