Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Dóri lovastanya vélemények?...

Dóri lovastanya vélemények? Vagy bármi más Budapest közeli lovarda, ahova lehet hobbi szinten járni, és jó hely?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, és eddig csak futószáron lovagoltam párszor, tehát igazából teljesen kezdő vagyok. Semmilyen versenyzés és ilyesmi nem érdekel, szimplán jó élmények céljából szeretnék hobbi szinten eljárni, mert az alatt a pár futószáras alkalom alatt nagyon megszerettem. Szeretnék megtanulni helyesen lovagolni stb..., de mindezt lehetőleg egy olyan helyen, ahol kedves oktató van, tényleg az a célja, hogy megtanuljam, nem csak az időt húzza a pénzért. Az is szempont, hogy a lovak ne leamortizáltak legyenek, mert nem szeretnék olyan helyhez kapcsolódni ahol rosszul bánnak velük.

Szóval egy jó helyet keresek, de azért olyat, ahol nincsenek teljesen az egekben az árak. (Mivel teljesen kezdő vagyok, nyilván nem a bértartás meg ilyesmi árak a lényegesek számomra, hanem a szimpla oktatás). Hova érdemes mennem?


Eddig a Dóri lovastanyát találtam, erről jókat hallottam, de érdekelnének még vélemények:)


Ha bárki ismer másik lovardát, amit jónak tart, nagyon örülnék, ha megírná.



2020. máj. 7. 20:48
 1/6 anonim válasza:
100%

Szia én is lovagolni szeretnék és sok lovasismerősömmel beszèltem és a Dóri lovastanyát ajánlották és egész jó véleményeket találtam egyik barátnőm viszont a cseresznyevirág lovardát ajánlotta

Cseresznyevirág lovarda:jó közösség ,ha már megvannak az alapok akkor mehetsz terepre szerintem megfizethető ár , van fedett rész ,táborok és nem leamortizáltak a lovak vannak kisebbek nagyobbak én szerintem ez olcsobb mint a Dóri lovastanya és tényleg megtanitanak lovagolni barátnőm versenyeken többször lett első .

2020. máj. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Meg a nyiharda lovarda ami nagyon jó tényleg megfizethető 3500ft/óra és ha tènyleg jó élmények miatt bár nem tudom neked mi az de a tereplovaglás az is 3500ft/óra
2020. máj. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
98-as busszal a 17. kerület Ásvány utcai megállónál, az utca végén kb 7-8 perc sétára van egy nagyon szép lovarda. 😊
2020. jún. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3, ez melyik lovarda az Ásvány utca végén? Régen jártam arra, tudom hogy működött ott egy lovarda, de legutolsó információm az volt, hogy kutyamenhely/panzió lett a helyén. Ez egy másik? Van elérhetőséged hozzá?
2020. jún. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4, évek óta nem voltam ott, lehet igazad van.

Akkor viszont bocsánat.

2020. jún. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok, én is lovardát keresek.

Tudnátok mondani árat a Dóri lovastanyához? Menyi 1 óra?

Amúgy a Nyihardáról én sok jót hallottam, és elvileg nagyon jófejek az oktatók.

2020. jún. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!