Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Bértartási tudtuk ajánlani...

Bértartási tudtuk ajánlani lehetőséget Óbudárol tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető helyen? Kutakodtam a neten de semmi olyat nem láttam ami megfelelne.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A környéken szeretnék bértartó helyet találni, nincs autóm ezért csak tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető hely jöhet szóba-persze 10-15 perc séta nem probléma. Legjobb a szentendrei HÉV vonala lenne. Magántanyától sem zárkózom el, amennyiben nem mindig megy azon az orrhúzás miért "pont akkor" akarok a lóhoz menni (a pont akkor az jellemzően hétvége mivel dolgozom), és megoldható, hogy tudjak hol öltözni és használhatom a mosdót. Költözés miatt a jelenlegi helyünk már túl messze van, és fárasztó oda vissza 2 órát utazni ezért szeretnék a környéken találni valamit. Maximum 45 ezer forintot tudok havonta fizetni. Egy 18 éves hobbilóról van szó (mén de semmi gond vele, jelenleg is két kancával van tartva) 7 éve van nálam. Mivel idős ló és nem lovagom sokat ezért félrideg tartás lenne a legideálisabb. Fontos lenne még ,hogy forgalmas úton való átkelés nélkül is lehessen terepre menni mert a ló egyáltalán nincs forgalomhoz szokva.



2020. máj. 8. 11:15
 1/6 A kérdező kommentje:
bocs a furának tűnő fogalmazásért kicsit bekattant a telefonom
2020. máj. 8. 12:16
 2/6 anonim ***** válasza:
Csobánka vagy esetleg az Arany patkó lovarda ? :) a hev közelében csak ezeket ismerem,én is harmadik kerületből mentem :)
2020. jún. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Az Aranypatkót néztem de nagyon drága és igénytelen tömeglovi.
2020. jún. 26. 09:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Az aranypatko tényleg ganya hely,én sem szeretem,de én Csobánkat meg mindig ajánlom :)
2020. jún. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Lehet majd kinézek, de az is kissé tömegesnek tűnik, meg szerintem inkább a 60-70 ezres kategória...

Jelenleg magántanyán vagyok nem annyira szeretnék ilyen gyerekzsivajos táboroztatós, "nagyüzemben körbevonatoztatós" helyet. De köszi a segítséget!

2020. jún. 26. 12:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom,hogy ezt mondom,de a hev közelében nem fogsz “rendes”,tanyasi lovardát találni,ami olcsó is és mentes a gyerekzsivajtol. Egy ilyen helyet egyszerűen nem erne meg fenntartani.
2020. jún. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!