Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Furcsa lenne az, ha egy angol...

Furcsa lenne az, ha egy angol lovaglású lovat western lovardában bértartanék?

Figyelt kérdés
Van egy ló és egy lovarda, amit kinéztem, még messze van az, hogy megvegyem a lovat, de már keresgélek. A ló angol belovaglású, de a lovarda western. Szerintetek furcsa lenne ott tartanom a lovat?

#Állatok-Lovak-Bértartás
2020. máj. 8. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha fizetel, felőlem egy zebrát is hozhac!
2020. máj. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha normálisak az emberek akkor nem fognak emiatt kinézni és nem származik ebből sem neked, sem a lónak negatívum.

Annyi lehet rossz, hogy máshonnan kell majd edzőt hívj, mert a lovardában valószínűleg csak westernes edző lesz.

2020. máj. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én sem hiszem, hogy ebben bármi rossz lenne. Nálunk pont fordítva volt: díjlovas lovarda vagyunk és volt egy olyan bértartó, aki western-nyereggel bóklászott terepen. Semmi gond nem volt belőle. Amit írtak, hogy edzőt valószínűleg neked kell szervezni, és a másik, hogy te leszel a kisebbség, ergo neked kell majd alkalmanként alkalmazkodni. Pl ha versenyre készülnek, vagy telepakolják a nekik kellő holmikkal a pályát, nem nagyon fogsz tudni lamentálni. De az ilyen dolgokra akár előre rá is lehet kérdezni. De a lovásznak mindegy, mit csinálsz a lovaddal, ugyanúgy fog bánni vele, mint az x másikkal (takarítás, etetés, karám..). De a legegyszerűbb tényleg az, ha odamész, elmeséled, hogy mi van, milyen a ló, megnézed a helyet, beszélgettek, és ha minden jó, miért ne mehetnél?
2020. máj. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem nem lenne furcsa.Csak legyen angol lovagláshoz felszerelésed.
2020. máj. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2020. máj. 22. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!