Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Honnan vegyek lovat?

Honnan vegyek lovat?

Figyelt kérdés
A lovasok.hu oldalát már végigböngésztem, de nem találtam egy olyan lovat se, ami megfogott volna. Facebook csoportokba is kerestem, de ott sem találtam. Hol tudnék még lovak után nézelődni? (gondolok itt tenyészetekre, ménesekre stb...)

2020. máj. 9. 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Tegyél ki hirdetést hogy mik az elvárásaid. Így egyszerűbb lesz szerintem.
2020. máj. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
81%
Az sem mindegy milyen fajta lovat szeretnél. Amúgy a rizikó mindíg benne van, de mindenképp megvásárlás előtt egy hozzáértővel (lehetőleg állatorvossal), menj el nézd meg, ülj fel rá...
2020. máj. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
11%
Minek?
2020. máj. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Jófogáson is vannak jó lovak, akiket nem kupec hirdet, hanem egy család például.
2020. máj. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem is tegyél fel te egy hirdetést, hogy milyen lovat keresel, milyen korú, fajtájú, képzettségi szintű legyen, illetve meddig mész el árban. Pl itt is van sportlótenyészet, itt a nyers csikókat adják millió körül.

Persze fel kell készülni, hogy a "tesók" is megtalálnak, de ugye tudni kell szelektálni. A jófogáson nagyon sok a kupecló, szóval oda kell figyelni.

2020. máj. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Sssaszem ***** válasza:
69%
Nekünk nagyon szerencsénk volt, mert ugye a jófogásról néztünk lovat, az egyik ismerősöm ajánlotta a haflingi lovat, a jófogásról. Nem voltak kupecek rendes emberek voltak. Elmentünk megnézni és kipróbálni. Megfelelt nekem a pacim. Szerencsére nem voltak kupecek, nem csaptak be bennünket. Akármit kérdeztem válaszoltak a lóval kapcsolatban.
2020. máj. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#4 Jófogás az a cigány horse sale. Persze van amikor az egész kanalas klán kint csüng a kerítésen mikor kiérsz a címre ,az már egy család valóban :) én is néztem ott lovat,telefonban olyan profi volt full magyarnak elment. Megérkezéskor egy cigány utcában kötöttem ki amit még a gps is félve mondott be. Szép család volt, "időhiány" miatt előkerült az 1db meghirdetett lovon kívül még vagy 5 amiknek az útlevele sajnos a szomszédnál maradt aki éppen "elutazott" .
2020. máj. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Vannak megbízható oldalak is, pl. én a lovasok.hu oldalon nézek lovat. Ők tényleg leellenőrzik a hirdetést, mielőtt felkerülne, ill. útlevél és származási lap nélkül nem is engednek hirdetni. Megjelölheted milyen fajtát, milyen alkalmasságú és nemű, hány éves lovat szeretnél. Akár irányárat is írhatsz. Ezek az adatok mind-mind le vannak írva, képek, videók is vannak általában. Emellett lehet írni pluszba is megjegyzést, ide általában azt szokták írni, ha versenytapasztalattal rendelkezik, milyen szintű lovasoknak ajánlják, hogy viselkedik adott helyzetekben stb. Sokszor még az elődjeinek neve is meg van adva.
2020. szept. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!