Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lehet lovat bérelni?

Lehet lovat bérelni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elég érdekes kérdésem lenne, légyszi ne kövezzetek meg... :D

Szóval pár hónapra elköltözök egy olyan helyre, ahol hatalmas telek van. És én arra gondoltam, hogy erre az időszakra kibérelnék egy lovat. Rendesen tudok lovagolni, volt is lovam.

Úgy gondolom, hogy nagyon nehéz ilyet találni mert hát ki adná oda a lovát pár hónapra.

De azért feltenném a kérdést, hogy van e bármi esélyem ilyenre?


2020. máj. 12. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Ilyenre biztos hogy nincs. Lóbérlés létezik, de a lovat nem lehet elszállítani a lovardából és sokszor csak felügyelettel lovagolhatod.
2020. máj. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
lehet, hogy van ilyen, de szamits ra, hogy esetleg a tulaj is oda akar majd menni
2020. máj. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
14%

Persze!


Bemész a lótárba,a pacit,amelyiket szeretnéd bérelni,kiválasztod,kifizeted és vágtázhattok.


Csak időben vidd vissza!

2020. máj. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha télre bérelnéd ki, akkor én még adnék is lovat csak úgy, de nyáron úgy vagyok vele, hogy befogom lovasiskolába, szóval tényleg nem lesz könnyű lovat találnod.
2020. máj. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!