Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Most szeretnék elkezdeni...

Most szeretnék elkezdeni lovagolni és van valaki aki ugyan ìgy most szeretne elkezdeni (többi lent )?

Figyelt kérdés
Szóval ha budapesten vagy környékén szeretnél elkezdeni lovagolni akkor lécci írj mert èn is szeretnék de nem akarok egyedül egyik barátnőm se szeretne lovagolni de lécci írjon az akire ezek igazak és felveszem vele privibe a kapcsolatatot(tudom furán hangzik) megértem ha így senki nem fog írni de akkor legalább kérek pár ötletet hogy hova budapesten belül,megfizethető áron,kedves oktatók versenylehetőség. Meg van mégegy kérdésem tudom sok szóval az hogy versenyre csak sajátlóval lehet menni ?

2020. máj. 16. 17:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyíregyházán van jó lovarda.
2020. máj. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mi a neve ?
2020. máj. 16. 18:08
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

Fedeles,


El vándorló.

2020. máj. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
De Nyíregy nem a szomszédban van Pesttől.
2020. máj. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Tudom de ha tényleg jó akkor a távolság nem számit
2020. máj. 16. 18:33
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
Saját ló nélkül nem igazán van lehetőséged versenyezni, sőt nem csak versenyezni hanem komolyan megtanulni lovagolni sincs sokszor lehetőség.
2020. máj. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyieregyen se a Fedeles nem jó, mert nem tanítanak semmit, az El-vándorló pedig megszűnt. Viszont a Guido Lovaspark nagyon jó hely vannak versenyek is és az edzők is értik a dolgukat.
2020. máj. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
25%
Hidd el a lovasok mindig jófejek, hamar be fogsz illeszkedni te is. Én mennék veled de sajnos messze lakok
2020. máj. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor biztos én jártam/járok szar helyre, mert hogy itt mindenki bunkó az is biztos.

De biztos vannak helyek ahol nem nézi le a többi lovas a másikat, mert nincs saját lova, vagy kezdő, vagy nem megy neki a könnyített ülés, vagy keresett vagy mitomén.

2020. máj. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez egyeltalán nem így van. Mindenben segítettek, nem nézik le a másikat azért mert nem tud valamit és kezdettől fogva nagyon barátságosak voltak☺️
2020. máj. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!