Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Bértartás legelős ridegtartáss...

Zara* kérdése:

Bértartás legelős ridegtartással Érd, Törökbálint, Sóskút, Etyek, Tordas, Vál, Kajászó vonzáskörzetében? Nem az olcsóság a lényeg.

Figyelt kérdés

Csak terepre, pálya nem kell.

Magánhely is megfelel. Ha van öltöző, az előny,de nem feltétel.Nem a legolcsóbb hely a célom,hanem a jó körülmények (elég legelő a lónak, víz mindig legyen előtte, ha kevés a fű legyen elég széna, gondos tulajdonos aki figyel a lovamra) és terepre könnyedén ki lehessen jutni.



2020. máj. 18. 07:48
 1/4 anonim válasza:
Kajászót ajánlom
2020. szept. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Aimi-chan ***** válasza:

Én a Kata ranch-t tudom ajánlani. Oda járok lovagolni. Nagyon jók a körülmények, néha én etetem a lovakat. Kati(a tanyatulajdonos) is jó fej. Jó a lovasoktatás és a lovak is kedvesek. Ott nem kell patkoltatni a lovakat, mert naponta 2-ször legalább vannak járatva a kövön, jól lehet terep lovagolni mivel ez a hely egy erdő mellett van. A lovak éjszakára nincseennek megkötve, egy beállóban éjszakáznak. Még kevés ló van. Tudom ,hogy neked nem számít a pénz, de havonta 40 és 50 ezer ft között van. A lovak egész nap legelőn vannak. Amúgy nemrég érkezett egy ló bértartásba és a többi ló kb. 3 nap alatt teljesen befogadta.

Kata ranch facebook: [link] (amúgy a verset amit Kati felrakott azt én írtam a barátnőimmel.)

2021. jún. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én is Kajászót ajánlom.


A Kata Ranchon kint állnak a szabad ég alatt a szénabálák amikor arra jártunk, sötétszürke volt a külsejük, nem éppen lónak való az (bár olcsó húsnak...). Azt mondták akiket kérdeztünk a helyről, hogy még víz sincs, hordják oda kannákban, meg az esővizet gyűjtik, és azzal is itatják a lovakat. Nincs rendes út se oda, nincs tömegközlekedés.


Kajászó profi (pl. Biofarm), ott szakszerű lótartás folyik.

2021. dec. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Aimi-chan ***** válasza:
Oh már megint találkozunk! Olyan vicces ez, ugye? Szerencsétlenkedjenek azok, akiknek nincsen sok pénzük persze.
2022. jan. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!