Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen spray-t csináljak amit...

Milyen spray-t csináljak amit hogy ha ráfúlyok a lovamra akkor nem fog megőrüli a legyektől és a böglyöktől?

Figyelt kérdés
Valami olyanra gondoltam ami nem ártana meg az egészségének.

2020. máj. 22. 19:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Ha lenne ilyen, már gyártanák...
2020. máj. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én a helyesírásodtól őrülök meg, arra nincs spray?
2020. máj. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én egy lombos faágat szoktam erre használni.:)
2020. máj. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2020. máj. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kubatol. Ez erre van, de szart nem ér. Gázolajos rongy. Az segít, de jó büdös.
2020. máj. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Vannak házi praktikák, ezer félét próbáltam, de csak ideig-óráig jók. A bolti cuccok közül se ér semmit a legtöbb (vagy max. 1-2 óráig hat).

Sajnos ezt az időszakot át kell vészelni. (Talán a légytakaró/légymaszk a leghatásosabb.)

2020. máj. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi azokat a válaszokat amik a témával kapcsolatosak!és azokat meg akik csak azért írtak hogy a helyesírásomat vagy bármi mást kritizáljanak kérem hogy ne írjanak.
2020. máj. 23. 09:47
 8/11 A kérdező kommentje:
Egyébként valmi házilag elkészíthetö foghagymás , citromos sprére gondoltam. Elég ha csak addig hát amíg lovagolok.
2020. máj. 23. 09:50
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
Az a baj, hogy a legtöbb ilyen cucc csak addig jó, míg nem kezd izzadni a ló. Mi is próbáltunk az alma ettől kezdve a levendulán keresztül a citrusig mindent, de semmi nem volt igazán hatásos. Egyedül a fokhagyma etetés ami bejött, mert legalább kullancsunk nem volt évek óta.
2020. máj. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, én a hegyi tea gyógygynövényéből készített olaj megetetéséről hallottam ismerősöktől, aklor nem mennek úgy rá a legyek. Meg jó a tüdőnek meg a szőrének.
2020. máj. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!