Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a combra való engedés?

Felhasználó190 kérdése:

Mi a combra való engedés?

Figyelt kérdés
Teljesen összezavarodtam. Nekünk úgy tanítottak, hogy olyasmi mint az oldalazás, tehát a ló keresztbe lép és pont az ellenkező irányba van hajlítva a nyaka, amerre megyünk. Ma láttam kettő videót, az egyikben a farat be-t nevezték combra való engedésnek, a másikban pedig arra volt hajlítva a ló nyaka amerre mentek. Mi a feladat helyes véghez vitele? a válaszokat előre is köszönöm..

2020. máj. 29. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
2020. máj. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Minden gyakorlat combra valo engedés amiben a ló nyomás hatására oldal irányba lép el.

Legyen az akár farat-be vagy vállat be.

Jól tanuljátok a combra valoó engedést mert úgy ahogy leírtad az is az.

2020. máj. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, abban a videoban lattam a farat be feladatot is combra való engedésként hívva.. de ha pl reven annyit mondanak h combra való engedést kell csinalni, akkor mi a feladat?
2020. máj. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A farat be az, amikor pl. A hosszú falon betolod a ló farát és befelé állítod, pl így:

(-->(

A combra való engedés a könnyebb, amikor amerről tolod, afelé állítódik a ló, tehát nem arra amerre halad. Így;

)-->)

2020. máj. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha combravaló engedést kérnek a Reven akkor csinálj egy átlót vagy középből és úgy tolod ki a járásra a lovat.
2020. máj. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!