Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen alkalmazást használtok...

Milyen alkalmazást használtok terepen?

Figyelt kérdés

Olyan alkalmazást keresek ami viszonylag pontos, mutatja hol járunk, illetve a sebességet is írja meg a kilométert.

Hirtelen nem jut eszembe mik ezeknek az appoknak a gyűhtőneve de remélem érthető mit szeretnék.


2020. máj. 30. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
49%

Térkép, GPS alkalmazás, konkrétat sajnos nem tudok mondani.


Én elvagyok a Google Maps-sel :)

2020. máj. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem térkép kell, hanem egy olyan alkalmazás ami megmutatja a megtett útvonalat, átlag sebességet, max sebességet és nem veszik el a jel közben.


Google-maps nem tud ilyenek az csak egy online térkép.

2020. máj. 30. 18:59
 3/5 anonim ***** válasza:
46%

Endomondo, Equilab, Sports Tracker

Hirtelen ennyi jutott eszembe :)

2020. máj. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi
2020. máj. 30. 21:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is Endomondot használok, bár nekem a telefonom GPS-e rendszeresen felfelé csalja a kilométereket. Viszont van benne lovaglás, mint választható sport.

Vagy szerezz be egy aktivitásmérő karórát (10eFt környékén már nagyon jók vannak), én most azt próbálgatom, saját GPS, sebesség mellé pulzust is mér, csak sajnos maximum futás funkció alatt tudom mérni :D

2020. máj. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!