Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mekkora ülőfelület kell?

Felhasználó190 kérdése:

Mekkora ülőfelület kell?

Figyelt kérdés
Mennyire fontos, hogy az üőfelület teljesen pontos legyen? Elvileg a 16.5 és a 17 is jó lenne méretben vagy hát így a kető között vagyok. Inkább legyen kicsit kisebb, vagy kicsit nagyobb?

2020. jún. 1. 12:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Én azért mondanám a 17-est inkáb mert, 1 nem tudom hogy hány éves vagy és lehet hogy nőhetsz. 2 meg, hogy inkább jobb ha nagyobb a markamra, bár az nem tudom függ-e az ülőfelülettől.
2020. jún. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A markamra mérete nem függ az ülőfelülettől.

Egyébként én is a 17-est mondanám (ha a lovadnak nem túl hosszú a hátára). Nőhetsz/hízhatsz még, könnyebb később eladni, stb.

Egyébként az a “feles” különbség nem olyan vészes, nem hiszem hogy tudnál “rosszat” választani, pláne ha lemérted.

Esetleg próbálj ki előtte egy-egy nyerget mindkét méretből, ha van rá lehetőséged.

2020. jún. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!