Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Elgondolkoztam, érdemes e...

Elgondolkoztam, érdemes e folytatni a lovas sportot. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Már kb. 1 éve nem voltam, mert házújításra költötték a szüleim a pénzt, de szépen visszajött az ára és azt mondták, ha szeretnék mehetek. Én szeretnék, de mi van, ha valami miatt újra nem mehetek majd!
2020. jún. 11. 17:47
 1/9 anonim válasza:
100%
Szerintem ezen felesleges aggódnod, bármi megtörténhet. A helyedben én kihasználnám, hogy újra mehetek, azt sosem tudhatod mi és mikor jön közbe. Ha 2 év múlva jönne valami újra, akkor mondhatni 2 évet elpazaroltál ahelyett, hogy lovagoltál volna, csak azért mert vártál arra, hogy valami újra közbe jöjjön.
2020. jún. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2020. jún. 11. 18:17
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
szerintem is hagyd abba
2020. jún. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2020. jún. 11. 19:17
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is menj újra! Pont azért, mert ki tudja, mikor jön közbe valami, ami miatt nem tudod folytatni. Használd ki, amíg lehet! Addig "éld az életet", amíg van lehetőséged, különben bánni fogod! Tapasztalat. ( nem csak a lovaglásra vonatkozik. Én közel 10 évet vártam a "majdra", aztán késő lett..
2020. jún. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Akkor biztos, hogy újra fogok menni. Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2020. jún. 11. 20:48
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó gondolat :) Jó lovazást és sok szép élményt kívánok!
2020. jún. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Ha szeretsz lovagolni, használd ki, hogy mehetsz. Szóval járj újra.
2020. jún. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%
Ha élvezed, akkor menjél. Ha már nem vonz, akkor ne menjél. Függetlenül attól, hogy "ki tudja mi lesz majd".
2020. jún. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!