Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Bayarda hovarda Pilisborosjenő...

Bayarda hovarda Pilisborosjenőről jók a hírek?

Figyelt kérdés
2020. jún. 20. 00:08
 1/1 anonim válasza:
Régen évekig (8-10 év) lovagoltam máshol, stabil lovasnak tartom magam, a régi helyen mindig biztonságban éreztem magam az összes lovon (pedig voltak eséseim, de ez a sporttal jár). Költözés miatt mentem el a Bayardába, kipróbálni. Rögtön terepre mentünk, olyan lóval akin előtte soha nem ültem, nem ismertük egymást, és mint kiderült egy szakaszon "jaaa Ő mindig vágtázni szokott, nem lehet megfogni, ne is próbáld". Nyilván ez utólag derült ki. Nem estünk, nem lett semmi bajunk, se nekem se a lónak, de az a bakolós vágta nem volt kellemes és nem tudom mi lett volna ha tapasztalatlanabb vagyok. Én nem éreztem magam biztonságban ott, emiatt nem ajánlom. Szerintem egy jó helyen egy oktató minimum felméri mit tudsz, és úgy ad alád megfelelő vérmérsékletű lovat, illetve figyel arra hogy ló és lovasa összeszokjanak, mert minden ló más és más. Erdőbe meg pláne csak ezek után szabad menni.
2020. júl. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!