Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen kínos, vicces lovas...

Milyen kínos, vicces lovas sztoritok van?

Figyelt kérdés
Nem muszáj esésnek lenni, lehet simán csak a lovardában, a lovak körül, jöhet bármilyen apró / bődületes, kínos, vicces sztori. :)

2020. jún. 23. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú ideig jártam terepre a hegyekbe hétvégéken, majdnem mindegyik lovon ültem és nagyon ritkán estem. Egy alkalommal épp a kedvencemet kaptam egy túrához, többen mentünk. Nem vártam meg a szokásos "fel lehet szállni" jelmondatot, magabiztosan elkezdtem felülni, de a ló megpördült én meg átestem a másik oldalára.. De ez még nem volt elég, mert nem engedtem el a szárat, a ló körbe forgott, én meg magatehetetlenül hemperegtem mellette a földön.. Aznap talán sárlott, mert egész úton idegbeteg volt, nem szokott ilyen lenni. Szégyelltem magam rendesen.

Egyszer meg egy ismeretlen helyre mentünk terepre, laza lépésben haladtunk az erdei úton, nézegettem a tájat. Egyszer csak eltűnt alólam a ló, elesett (hogy mitől, azt nem tudom) és meg mellé pottyantam (szerencsére). Mikor beértem a többieket, kérdezték, mi történt. Mondom, csak elestünk, de égett a pofám.

2020. jún. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hozzánk most jött egy új ló, akinek nem csak a mi lovardánk az új, hanem maga az, hogy valaki ott csücsül a hátán. Amikor edzőmék megvették, azt s tudta, mi az a csizmasegítség. Hétről hétre egyre ügyesebb a paci, viszont még vannak olyan apróságok, hogy pl a kefétől fél. Nagyon kíváncsi egyébként, emiatt is keveredtem egy kicsit kellemetlen szituációba. Nem mondom, hogy annyira ciki, gáz stb.. volt, de na.. :D


Szóval éppen az egyik mellső patáját kentem patazsírral, amikor valami meleget éreztem a seggemen. A pacit érdekelte, hogy mi az isten van a feje mellett. Hát elkezdte nyalogatni, bökdösni a hátsó felem, és játszott vele😂😂

Mondanom sem kell, mindenki röhögött, nekem mondjuk elég kellemetlen volt, elfordítottam a fejét és folytattam.😂

2020. jún. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sssaszem ***** válasza:
29%
Velem meg 2018 decemberében történt egy eset, hogy horselyxet vittem a Goldinak és véletlenül az Annának adtam, de tényleg ciki volt a történetben, mivel a lovamnak hosszúkás hóka van az orrán. Ugye az Anna hafinak nincs hosszúkás hóka az orrán.
2020. jún. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kiskoromban jött az oktatómhoz egy új póni, és az oktatóm kitaláta, hogy üljek rá szőrén. Hát, elég pici póni volt így elég könnyen felültem rá, de továbblendültem, és a ló túloldalán leestem. Konkrétan átestem a ló túloldalára😂😂
2020. szept. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A lovászlány elkezdett futni egy kiszökött ló után (a ló nagy volt) és aztán belépett a ló a pónik karámjába,úgy nyerített neki a fele akkora pici shetlandi.
2020. dec. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!