Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Heréltessek ki egy 17 éves lovat?

Heréltessek ki egy 17 éves lovat?

Figyelt kérdés
Semmi probléma nem volt vele soha, 10 éve van meg, gyerekek is el tudják lovagolni, csak az a gond, költözünk, új helyet kellene keresnünk és a lovardák 90%-a mereven elzárózik a méntartástól...

2020. jún. 26. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg kell keresni azt a 10%-ot, aki nem zárkózik el!
2020. jún. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen csak az meg lehet egyéb okokból (árfekvés, hely, stb) nem megfelelő.
2020. jún. 26. 12:45
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az árfekvés is megfelelő, a lovakra nagyon-nagyon vigyáznak (az idősebbekre főleg). 2-3 csődör is van nálunk, nem jelent problémát. Elég zárkózott a közösség a kifelé lévők felé, nem sokan vagyunk, ezért nem is mondanék semmi olyat ami alapján fel lehetne ismerni a helyet. Azért írtam ezt le, hogy tudd, tudsz találni jó helyet, csak keresni kell. Sok sikert!

Amúgy nem kell kiheréltetned, de ha nem akarsz vele fedeztetni akkor felesleges nem kiheréltetni, mert így csak kevesebb a lehetőség ahol bértarthatod a lovadat.

2020. jún. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vesztesz vele semmit, ha kiherélteted. Sőt, könnyebben találsz neki helyet, de ezt te is tudod.

A lónak nem lesz baja (nyilván minden műtét kockázatos, de nem kell különösebben aggódni). Egy darabig kiesik a munkából+már nem fog tudni fedezni, de ennyi.

2020. jún. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
17 évesen már hová herélteted ki?
2020. jún. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#3-as. Igen de pont az ilyen helyeknek sokszor még egy Facebook oldaluk sincs (igy Sajnos még elég nehéz megtalálni öket, értem, hogy valahol ez cél, jelenleg is ilyen helyen vagyunk). Sajnos Csak a tömeg/sportlovik hirdetik magukat de azok nem az Én penztarcámra szabottak, meg a stilus is messze áll az én vilagomtól.
2020. jún. 29. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!