Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egyetem mellett lótartás?

Egyetem mellett lótartás?

Figyelt kérdés

Agrármérnöknek készülök a gödöllői Szent István Egyetemre.

Egy ilyen egyetem mellett lenne időm saját lóra (bértartásban)?

Előre is köszönöm a válaszokat! Tapasztalatokra is kiváncsi vagyok.



2020. júl. 19. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Levelezőn? Simán. :)
2020. júl. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Más gyereket tart mellette, többet is.
2020. júl. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem levelezőre gondoltam 😅. Beszeretnék járni a fontosabb órákra. De szeretnék időt hagyni a lovarda is. Szerintetek hanyadik évben érdemes venni? Úgy értem az agrárképzés 5 éves. Már rögtön az első évben vagy várni kéne mèg egy kicsit?
2020. júl. 20. 07:14
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várj egy kicsit, meglátod mennyi időd lesz. Ezt a szakot nem ismerem, de általában az első pár év a legelfoglaltabb. De úgy tudom ennek az egyetemnek van saját lovardája.
2020. júl. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én egyetem alatt vettem lovat, úgy, hogy amég suliba jártam felestartásban volt (vásárlás előtt lebeszélve a felestartóval)

Volt hogy a heti 1-2 alkalomnak örültem, hogy kijutottam a lovardába, bár nekem a közlekedés se volt egyszerű.

Szerintem az első 1-2 félévet mindenképp nézd meg, hogy mennyire húzós, és utána dönts. Addig legalább a környékbeli bértartóhelyeket is meg tudod nézni.

Illetve ha nem gödöllői vagy, akkor nyárra van terv? Én mire megvettem a lovat, már a nyarakat is kollégiumban töltöttem, szakmai gyakorlat, nyári munkák miatt.

2020. júl. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is van bértartó aki egyetemista ráadásul 150 kilométerre van az egyetem tőlünk. Aki akar az sok mindent megold. Nem egyszerű nyílván de nem is lehetetlen.
2020. júl. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem várj másodévig. Addigra kiismered a környéket, a lehetőségeket, meg azt is hogy oldod meg a szüneteket, nyarakat. Megismered milyen az egyetemi élet, mire hogy lesz időd.
2020. júl. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!