Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van olyan varrónő aki lovas...

Van olyan varrónő aki lovas ruházati cikkeket (is) varr?

Figyelt kérdés

Ha igen, hol lehet felvenni vele a kapcsolatot?

Árban olcsóbb?

Versenyruházatnál számít-e, hogy nem márkás, hanem kézzel készült?



2020. júl. 24. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy jó varrónő drágább mint a tömeggyártott termékek, már nem azért varrat az ember, mert olcsóbb.

Volt valamilyen Krisztina, aki foglakozott ezzel, most sajnos nem jut eszembe a márkaneve.

Nekem a versenynacim bolti volt, a zakómat használtan vettem, az inget és a zsabót varrta anyukám, aki varrónő. Elvittem neki egy barátnőmét mintának, és nagyon szépet készített. Így jó volt, zakót, nacit kicsit macerásabb varrni, és csak az anyag több lett volna, mint amennyiért vettem őket. Az ing anyaga is drágább volt, mint az olcsó boltiak, de sokkal jobban nézett ki, és egyedi is volt.

Versenyen jó esetben annyi a kritérium, hogy a szabályzatnak megfelelő legyen a ruha, és igényes. Azt hogy milyen márka, azt nem kéne hogy figyelembe vegyék bírálatnál.

2020. júl. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a választ!
2020. júl. 24. 23:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Annie's equipment for you!! A legjooobbbbb
2021. okt. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!