Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik a legjobb gerincvédő...

Melyik a legjobb gerincvédő lovagláshoz?

Figyelt kérdés
Neked melyik típus, márka vált be? Melyiket ajánlod? Melyik véd a legjobban?

2020. aug. 3. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
37%

neked kell vagy a lónak? :D

A lónak ne vegyél felesleges

2020. aug. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nekem:D
2020. aug. 3. 11:49
 3/6 anonim ***** válasza:
65%

A Swing és Zandona gerincvédőket nagyon dicsérik, én is most tervezek beszerezni egyet.

Illetve van a Hit-Air mellény, ami eséskor légzsákhoz hasonlóan felfújódik és védi a felsőtested, nyakad, stb. Nagyon jó találmány, viszont megkérik az árát.



Vannak a protektoros, kemény, páncélos gerincvédők. Szerintem azok borzalmasak, meg van az úszómellény kinézetű, az is. Ha a Swing/Zandona drága nektek akkor is azt ajánlom, hogy azt a típust vedd csak olcsóbb márkától (pl. Tattini), mert azok a legkényelmesebbek lovagláshoz.

2020. aug. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És milyenek a Decathlonosak? (Elsősorban 'golyóálló mellény' típusúban gondolkozom, de lehet elég lesz olyan, ami csak a hátamat védi.
2020. aug. 3. 13:15
 5/6 anonim ***** válasza:
81%

(Harmadik válaszoló vagyok.)


A Fouganza hobbira tökéletes, viszont szerintem sem ez a fajta [link] sem pedig ez [link] nem valami kényelmes viselet lovagláshoz, nyáron meleg, télen nem tudsz tőle normálisan felöltözni, korlátoz a mozgásban, stb.

Amit fentebb is ajánlottam és sok lovas kedvence az ez a típus: [link]


Viszont, ha te úgy gondolod, hogy a “golyóálló mellény” típus jobban véd vagy kényelmesebb akkor vedd azt. Vagy próbáld ki őket, hisz arra is van lehetőség a Decathlonban. :)

2020. aug. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A Fouganza márkából azt nem ajánlom, amit az #5-ös először írt. Amikor leestem, egy olyan helyen ütött meg a protektor, ahol nem is vertem volna be magam, ha nincs rajtam. Nagyon örülök nki, hogy rajtam volt, így nem tört el a gerincem, de valszeg másik protektorral nem lenne egy hatalmas lila folt a medencémen..😅
2020. aug. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!