Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol van Pest környékén olyan...

Hol van Pest környékén olyan lovarda, ahol vállalnak felnőtt lovasoktatást?

Figyelt kérdés

Tizenévesen vettem pár lovaglóleckét, allítólag tehetséges voltam, hamar eljutottunk az ügetésig, de aztán a szüleim nem finanszírozták többet a lovaglást, és egyébként sem akarták, hogy lovagoljak. Most 36 vagyok, a testem sem olyan fitt, mint voltam rég, 85 kiló vagyok. Elvittem a fiamat lovagolni, nagyon bejön neki :) és arra gondoltam, talán most, hogy a magam ura vagyok, újrakezdhetném. De félek, hogy nem lenne nekem való ló, súlyos is vagyok, és tudom, ezt nem most kellett volna elkezdeni, hanem sokkal korábban, eddigre már sokkal több előképzettségem kellene legyen. Vagy még beleférhetek valahol? Szeretném pótolni az elmulasztott dolgokat.

Tudtok ajánlani lovardát valahol Pest környékén, ahol van felnőtt oktatás?



2020. aug. 5. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nincs külön felnőtt oktatás, maximum felnőtt csoport, hogy egyforma legyen a társaság korban.

Elméletileg mindenki vállal mindenféle korú embert és ne aggódj! Lovagolni bármikor el lehet kezdeni, sőt sok a felnőtt kezdő lovas, ezért nem fognak furcsán nézni rád. A súlyod sem a világ vége, hogy emiatt nem találnál lovardát. Nameg’ rendszeres lovaglás mellett hamar lemegy pár kiló.


(Sajnos konkrét lovardát nem tudok mondani, mert lent élek délen.)

2020. aug. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem baj, hogy Gödön van, és angol stílusban lovagolsz, nagyon tudom ajánlani a 12 betyár lovasiskolát. Vannak ott sodrik, amik teljesen jól elmennek alattad. Az oktatás nagyon jó, a társaság is szuper, a lovak meg nagyon édesek és jól képzettek. Ha lekerültél futószárról, és nem akarsz osztályba menni, ahol főleg gyerekek vannak, kérhetsz külön órát is, de osztályba szoktak járni egyébként fenőttek is. :)
2020. aug. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Táplálkozásra, rendszeres mozgásra oda kell figyelni, és hamar lemegy a felesleg.

A korod miatt pedig ne aggódj, az itt nem számít.

2020. aug. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!