Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ugye lóvételhez nem kell...

Ugye lóvételhez nem kell semmilyen oklevél vagy végzettség?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ugye ló vevéshez nem kell semmilyen oklevél vagy végzettség?lehet hogy hülye kérdés volt. Szeretnék venni egy lovat max 5 év múlva és kíváncsi vagyok mindenre.

Az állatokhoz értek ennek a legfőbb oka hogy mellettük nőttem fel ,lovagolni tudok de mindig van valamit csiszolni rajta. Kíváncsi vagyok mindenre meséljetek a ti tapasztalatokról...



2020. aug. 19. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem, bárki tud venni ha van rá pénze.
2020. aug. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Végzettség nélkül nem fogod tudni eltartani... Szokták is mondani, hogy a ló a milliomosok sportja.
2020. aug. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2válaszadó . Eltartani el tudom

Pénz is elég és életem során 2 lovat neveltem fel csikó korától. De nem értem hogy hogy jön a milliomosság a végzettséghez.Hobbi lovat szeretnék ! Nem akarom versenyeken indítani egyszerűen szeretném boldoggá tenni egy saját ló életét.

2020. aug. 19. 19:49
 4/7 anonim ***** válasza:
30%
Arra próbáltam utalni, hogy végzettség nélkül keresel majd kb. minimálbér összeget. Ez nem elég egy lótartáshoz. Hacsak nem mész ki külföldre dolgozni. Én értem, hogy hobbi ló, de az élete során érheti olyan betegség, hogy még aznap elő kell húznod fél milliót a pénztárcádból.
2020. aug. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
4-es: Úgy értette, hogy lovakhoz kapcsolódó végzettség nélkül
2020. aug. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
Elég nagy szívás lett volna, ha végzettséghez kötik. Ezen kívül azt írtad a kérdésben, hogy értesz az állatokhoz.
2020. aug. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
22%
#5: Nem mondod?!
2020. aug. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!