Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Amerikai ügető? Milyen ló?

Amerikai ügető? Milyen ló?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy lovat és találtam egy eladó amerikai ügetőt és nagyon tetszik. Milyen lovak? Elsősorban hobbi lónak. Kisebb ugrásokat is szeretnék ugrani vele ez lehetséges ? Előre is köszönöm a válaszokat.

2020. aug. 28. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég egyedfüggő, de az ügetők között nagyon sok minden másra is alkalmas lovak vannak.
2020. aug. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves? Versenyzett?
2020. aug. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Több infó kéne róla? Versenypályáról hozták le? Mert akkor meg kell tanulnia vágtázni is.


De egyébként nekem gyerekkorom egyik legjobb lova volt anno. De ahogy írták egyed függő, és ha pályáról nyugdíjazták, akkor ki tudja ott hogy bántak vele.

2020. aug. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tud egyébként ugrani is! Előző vagyok!
2020. aug. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Eddig egy kb.25éves csaj lovagolta (ő is hobbi célból) ma felhívtam és azt mondta hogy mind a három jármódba megy és már ugrott is 50 cm-ig. Nem versenyzett .7 éves és hétvégén megyek kibróbálni. Más lovakkal nem jön ki jól (herélt) rúg csípked ágaskodik más lovakra és poroszkálni is szokott de engem nem zavar egyik se.

Ahol most lovaglok lovasiskola és ott van egy amerikai ügető őt nagyon sokat lovaglom.

2020. aug. 28. 19:58
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Általában az ügetőkből jó hobbilovak lesznek, mert nagyon sokoldalúak.

Persze, mint minden fajtában, itt is vannak erre nem megfelelő egyedek.

Illetve, ha pályáról jött le akkor előtte mindenképp át kell lovagoltatni és bele kell kalkulálni, hogy lehetnek rossz szokásai.

2020. aug. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!