Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovas emberek! Szerintetek...

Lovas emberek! Szerintetek mennyire fontos, hogy a társatok is lovas legyen?

Figyelt kérdés
Nyilván mindenki gondoskodik minden nap a lováról, eteti, itatja, ápolja, képzi, aljaz alóla és a többi. És hogyha több ló is van, ott talán elkél a segítség. Viszont nem gondoljátok, hogy azok az emberek, akik nem lovasok, nekik ez egyáltalán nem reflexszerű és utálja az egészet, vagy úgy érzi, hogy muszájból kell besegíteni és számukra ez egy teher, és ha emiatt veszekedés keletkezik, emiatt a kapcsolat rovására is mehet?
2020. aug. 30. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj ha nem lovas, de azért annyi legyen benne hogy segít ha kell.
2020. aug. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Én azt nem szeretem a lovas nőkben, hogy túltolják ezt a lovas témát. Tehát előrébb helyezik a lovakat mint a társukat.
2020. aug. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Nem feltétel, hogy lovas legyen, csak nagyon imponál számomra, ha jó lovas is az illető.
2020. aug. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Lovas vagyok és kifejezetten nem szeretnék lovas embert magam mellé. Szerintem feszültségforrás, hogy mindketten ugyanazt csináljuk, de máshogy. +A lovaglás számomra hobbi és sport, ez bőven elég. Nem szeretném, ha a kapcsolatomban is ez lenne mindig a téma.


Viszont fogadja el, hogy én biza’ lovazom, ne álljon neki mindig valamin veszekedni és segítsen be néha, ha szükségem van rá.

2020. aug. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%

Mivel lovakból szeretnék a későbbiekben megélni, számomra elképzelhetetlen a jövő valakivel, aki nem ért a lovakhoz legalábba annyira mint én, vagy kicsit kevésbé, az nem gond, amennyiben fejlődni akar.

Nem lovacskázni szeretnék, nekem ez nem hobby.


#2 Nyilván mindenkinek más fontos, és nem mindenki passzol a lovakkal. Aki viszont fel tudja venni a lovak 'rezgéseit' annak olyan élményei lehetnek a lóval, amit ember soha nem fog nyújtani neki. Valaki a kutyájáért őrül meg. Kiskoromtól kezdve csak a negatív impulzusokat kaptam az emberektől, de nem vagyok előítéletes. Mindig a lovakba menekültem. Az lenne az ideális, ha olyan párom lenne akiknek hasonlóan fontosak a lovak. Egy hétköznapi embernek esélye sincsen, a lovas világ olyan mély óceán, amibe egy olyan ember, aki nem lát bele(pedig minden 3. azt hiszi hogy nagyon okos, pedig köze sincs hozzá a lóhoz), számomra nem egy olyan ember, akivel összekötném az életemet.


Én is minden második hónapban rádöbbenek, hogy eddig azt hittem tudok lovagolni, aztán most bezzeg már jobban tudok.

Csak annyi ennek az üzenete, hogy az, aki azt mondja tud lovagolni az 70% biztos hogy nem tud, vagy más az elképzelésetek a lovaglás fogalmáról.

Olyan ne próbáljon bevágódni nekem, aki azzal indokol hogy volt 2x is lovas táborban...

2020. aug. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%

Én is kb úgy vagyok, mint a 4. válaszoló. Tudatosan nem lovas társat kerestem magamnak, szerintem nem gond, ha közös elfoglaltságok mellett van olyan is, ami nem közös. Hobbilovas vagyok, a ló bértartsban van, ez így nyilván más, mintha otthon lenne több lovam.

Heti 3-5 alkalommal járok a lovardába, eddig nem volt belőle konfliktus. (4 év) Így ismert meg, hogy lovas vagyok, mondtam is, hogy ez nem fog megváltozni, simán elfogadják egymást a lóval :)

2020. aug. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!