Kezdőoldal » Állatok » Lovak » SOS! Étrendkiegészítő, vitamin...

Felhasznalo vagyok kérdése:

SOS! Étrendkiegészítő, vitamin vagy bármi?

Figyelt kérdés
Emésztési problémával küzdő / kólikás lónak mit tudok adni, ami segíthet? Esetleg az emésztős horslyx segíthet?
2020. szept. 8. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
2020. szept. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Állatorvos!!! A kólika nem játék, a házi praktikák és táplálék kiegészítők nem segítenek, sőt ilyenkor ne etessétek semmivel se!
2020. szept. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Masht. De tényleg.
2020. szept. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Heti egyszer 1dl étolaj át vagy lenolajat adjatok neki az segít.ilettve nyilván állatorvos az a legelső meg a mash
2020. szept. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3. vagyok, én úgy értelmeztem a kérdést, hogy kólikára hajlamos a ló, nem úgy, hogy éppen kólikázik. Remélem akkor senki nem azon gondolkozik, hogy mit etessen vele. Nekem volt egy nagyon durván kólikára hajlamos lovam, a mash meg a lenolaj volt nagyon jó neki. Az étolajat valamiért nem javasolta az állatorvos, de már nem emlékszem, hogy miért.
2020. szept. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lenolaj, lenolaj.Nem mondom, hogy a horslyx megoldja a problémát, de segíthet.Korpát adhatsz neki vízzel higítva, meg sárgarépa.
2020. szept. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!