Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen papírt irassak?

Milyen papírt irassak?

Figyelt kérdés
Nos, ló vásárlás előtt állok de csak novemberben szeretném el hozni, így lesz hely a bertartasban és addigra tudok elő készülni mindennel. De meg találtam az igazit.. Teljes mértékben tökéletes számomra. Az úr mondta hogy megtartja addig semmi akadálya de én ezt szeretném papírra vetni. Foglalót beszéltünk meg az összegét még nem határozta be, kedden megyek újra hozzá, valaki tud egy formanyomtatványt küldeni erről? Hogy a foglalót ki fizettem ő pedig meg tartja a lovat x ideig, nem adja el másnak stb. Aztán még kelleni fog egy adásvételi arról hogy nincs rejtett betegség stb.. Ugye az későbbre. Előre is köszönöm mindenkinek.
2020. szept. 9. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Megírhatjátok most is az adásvételit, benne, hogy most x összeget odaadsz, ő eddig-addig ott tartja, mozgatja, eteti, részletek!!!, mi lesz, ha baja lesz a lónak addig.. Ezeket nagyon rágd meg, mert sok helyen lefoglalják a lovat, és onnan boxban áll, vagy le se sz*rják. Arra a két hónapra nem tudod valahova benyomni?
2020. szept. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kifizeted a lovat, megírjátok az adásvételit, szépen átiratod a nevedre. Aztán a bácsival kötsz egy bértartási szerződést, hogy x ideig y összegért tartja a lovad, ez és ez van az árban (tiszta alom, takarmány, karámozás).
2020. szept. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem kell a tartásért fizetnem. A bácsi sem szeretné egyből el adni. Többször fogok menni addig, lovagolni, meg ismerni a lovat. Nem mondok helyet de jó helyen van.. Szinte országosan a legjobb hely egy ló számára. Köszönöm egyébként. Találtam a neten egy foglaló lapot amit kicsit át írtam az edzőm segítségével.
2020. szept. 10. 05:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát azért ez nekem így nem tiszta ügy. Nem akarja egyből eladni.... Szerintem akkor a legjobb, ha az elején rendeződnek a tulajdoni viszonyok. De te tudod...
2020. szept. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!