Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lányok, nektek is ilyen?

Lányok, nektek is ilyen?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy néha a nyereg nagyon kidörzsöl ott lent elöl. Ilyenkor még a tanugetés is fáj. Viszont nem mindig, és nem tudom mitől függ.

Nektek is szokott ez lenni? Mit tesztek ellene?

Nem hiszem, hogy a nyeregtől függ, mert 2 lovon szoktam ülni, és néha egyik nyereg sem dörzsöli ki, néha meg mindkettő. Mindig ugyanaz a nadrág is van rajtam.



2020. okt. 16. 05:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne a szeméremcsontodra terhelj, inkább a két ülőcsontodra. Lazább lesz az ülésed. Persze van olyan, akiknek a fenekét iy kidörzsöli néha a nyereg.
2020. okt. 16. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs izomerőd, ezért nem tudod megtartani magad. Gyakorold, hogy szőrén csak percekig kiállsz ameddig tudsz.
2020. okt. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az se mindegy milyen bugyi van rajtad. Amúgy szerintem is az a fő gond, hogy nem a fenekeden ülsz, hanem a szeméremdombodon egyensúlyozol.
2020. okt. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én volt, hogy naponta 5-6 lovat lovagoltam nyáron, mindenféle bugyiban és különböző nyergekben, és nem lett semmi ilyesmi bajom. De senkinek sem akit ismerek. Szerintem is az üléseddel lesz gond.
2020. okt. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi.


Néha vannak napjaim, amikor szét vagyok esve, és tényleg lehet olyankor az ülésem is szétesik. Próbálok minél jobban figyelni.

2020. okt. 16. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!