Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Angliában mennyit keres...

Angliában mennyit keres átlagban egy kezdő munkalovas egy versenyistállóban?

Figyelt kérdés

Már régóta gondolkodom, hogy érettségi után/ha vége van ennek a járványőrületnek, kimennék Angliába munkalovasnak, és ma egy kérdés láttán rávettem magam, hogy jobban utánajárjak.

Gondolom jobban megbecsülik őket kinn, mint nálunk. 17 éves lány vagyok, a súlyom oké, 50 kg vagyok, a karantén alatt felcsusszant pár kiló, de könnyen leadom. Középfokú angol nyelvvizsgám van, de felsőfokút is szeretnék. Sima gimibe járok, nem ad szakmát. Kb. 9 éve lovagolok, szabadidős díjugrató versenyekre járok, saját lovam egyelőre nincs, csak pár év múlva tervezek, mert még nem tudom, hogy külföldre ki tudnék-e menni lovas munkával. Jogsit csak akkor szeretnék, ha kijutok, mert jelenleg nincs rá szükségem. Olvasgattam, elég sok helyen kérik a jogsit. Láttam, hogy pár helyen biztosítanak lakást is.

Valakinek van ezzel kapcsolatban tapadutalata? Esetleg valaki dolgozik kinn? Bármit szívesen meghallgatok.



2020. nov. 8. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt inkább kinti fórumokon kellene megkérdezni.
2020. nov. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21%
Már bocs, de nem 17 évesek, hanem diplomások szoktak nekiindulni Angliának! Talán ha anyukádat kérdeznéd előbb és nem itt játszanád a nagylányt... Jogsi mindenképpen kell. Simogasd csak tovább a pacikat...
2020. nov. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem baj, ha a kerdezonek vannak ilyen tervei. Viszont szerintem kapcsolatok nelkul nem sok eselyed van bekerulni egy ilyen munkara, de proba szerencse. A nyelvre nagyon-nagyon fekudj ra, ez talan a legfontosabb.
2020. nov. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Fekudj ra a nyelvre ES a lovaglasra. En Ausztriaban vagyok (nem munkalovas a szakmam, de bertarto/versenyzo vagyok) es a munkalovasoknak minimum kovetelmeny egy rajtengedely, de komolyabb helyeken kernek nemi versenytapasztalatot is
2020. nov. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszonom.

2-es, nem tudom ezt most mire vegyem, csak egy kerdest tettem fel.


Utolso, ha megkerdezhetem, nekem mi a szakmad? Mennyi idod van a munka mellett a lora?


Olyanokat is olvastam, hogy par helyen nem kerveny a nagy veesenytudas, csak a magabiztos lovaglas. A rev, versenymult csak plusz.

2020. nov. 8. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!