Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen fáslit ajánlotok?

Shetlandi533 kérdése:

Milyen fáslit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Hali! Fáslivásárlás előtt állok, és a táltos lovasboltban nézegettem, és gyanúsan olcsónak tűnik egy olyan ami tetszik(4000 ft, 4 db, egyébként HKM polár fásli) Így webshopon keresztül nem tudom megállapítani,hogy milyen a minősége, na de a lényeg, hogy egy strapabíró, jobb minőségű fáslit szeretnék. Nektek mi vált be?

2020. dec. 15. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Elsősorban az a kérdés mire kell:

munkára, vagy istállóba?

2020. dec. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ó igen, ez kimaradt, munkafásliról lenne szó.
2020. dec. 15. 21:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor egy félelasztikus lenne a megfelelő, azaz az egyik fele elasztikus, a pásik fele polár, illetve fáslialátét is kell majd (illetve az lenne a jó). Alapvetően nem kell nagyon drága ilyen fáslit venni, ugyanis minőségben nem olyan nagy a különbség, ha mindennapi munkáról van szó, és a ló a drágát is ugyanúgy összemocskolja mint az olcsót, szóval alapvetően egy HKMes szerintem jó lenne, de ha linkeled ránézek milyen is amit láttál.
2020. dec. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Ezeket nézegettem:

[link]


[link]

2020. dec. 16. 14:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezek nekem egyszerű polárfásliknak tűnnek, amik istállófásliknak egyébként kiválók.

Megnéztem ennek a lovas boltnak milyen fáslijai vannak még, de őszintén, lehet vak vagyok, de nem találok olyat ami jó lenne munkára kifejezetten, csak az öntapadós eldobhatós, amit csak alátéttel használhatsz.

2020. dec. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!