Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ha szeretnék elkezdeni komolya...

Ha szeretnék elkezdeni komolyabban díjugratásban versenyezni hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés
Bérlovas vagyok egy lovardában, ahol nem lehet versenyezni, de szeretnék lovat venni és komolyabban foglalkozni vele (amatőr verseny 130ig max). Nem tudom hogy találhatok jó edzőt és lovardát így a semmiből, illetve ezzel az új edzővel szeretném kiválasztani a lovat is.

2020. dec. 22. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Írd meg hova valósi vagy, hátha tudok edzőt javasolni, sokakat ismerek viszonylag:)
2020. dec. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Tisztavérű, belovagolt, ugrómunkáját megkezdett lóra gondolsz?
2020. dec. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
5%

Minek pontoztatok le, csak bemásoltam az egyik, már feltett kérdését :-D


https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__lovak__10850765-15-m..


#2 voltam :-D

2020. dec. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%
#4: 👍👍👍😁
2020. dec. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kettes ! Talán azért mert hülyeséget beszélsz és irritáló már, hogy egy rohadt kérdést nem lehet itt feltenni, mert mindenkiben csak azt látjátok, hogy az a hülye kamu kérdéses kislány írogat. Képzeld vannak olyanok is akik csak egy kérdést szeretnének itt feltenni és arra választ kapni, de erre te meg jónéhányan az összesbe beleugattok! Ez már nem vicces, basszus ezen az oldalon egy kulturált kérdést nem lehet feltenni és minden lovas kérdés alatt ott van a ti hülyeségetek! Jelentgetni fogom most már őket mert k@rvára zavar. Szerintem azért le lehet szűrni melyik kérdés a kamu és melyik nem!

De hogy a kérdezőnek is válaszoljak:

Ha ide nem akarsz települést kiírni akkor privatba írj úgy jobban lehet segíteni! Rengeteg jó edző van Pest környékén pl akár a Dunántúlon is és rengeteg jó lovarda, ahol tudnak neked segíteni ebben!

2020. dec. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Budapesten keresnék, lehetőleg Corvin, Nyugatitól egyszerűen megközelíthetőt vagy esetleg Szentendre fele. Köszi a kedvességet:) nem értem miért fáj valakinek ha itt kérdezek, nem tudok máshova fordulni jelenleg
2020. dec. 30. 11:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha még aktuális, nem tudom mennyi pnzt szánsz rá, de én a Nemzeti lovardát ajánlom (bár oda lehet komolyabb szándékkal érdemes menni), a Hosszúréti lovasmajor sincs messze és ott pedig olcsóbban van mindenre lehetőség.
2021. jan. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!