Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Az ugró nyerget lehet ugrás...

Az ugró nyerget lehet ugrás nélküli órákra használni?

Figyelt kérdés
Vettem egy ugró nyerget még régebben, és kiderült hogy a lovam nem fog tudni többet ugrani.. Lehet a nyerget lépés, ügetés, vágtában használni ahoz képest hogy ugró?

2020. dec. 24. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Persze, az ugrónyergekkel történik a bemelegítés, illetve a mindennapi munka is általában (bár ismerek olyat aki univerzálissal, díjlovassal váltogatja).

Az a fontos, hogy lehet hogy van egy számodra kényelmes ugrónyereg, de mindenféleképpen nézd rá először az adott ló hátára hogy jól illeszkedik-e, nehogy feltörje vagy máshogy okozzon neki fájdalmat!

2020. dec. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, személy szerint én az ugrónyerget még kényelmesebbnek is tartom, és mindenre azt használom:)
2020. dec. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, lehet. Volt olyan többször is, amikor azzal mentem ki terepre.
2020. dec. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne....?
2020. dec. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Persze, én szinte mindig abban ülök :)
2021. jan. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!