Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Készen állok egy lóra?

Készen állok egy lóra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 éves vagyok és az iskolában voltam lovardában, ahol nagyon szerettem lenni és lovagolni. Azóta ez a történet feledésbe merült. Viszont nem rég megint elkezdtem és már igazán jól megy a dolog. Szerintetek készen állok a lóra vagy még korai lenne?



2020. dec. 24. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Nem
2020. dec. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
9.mellesleg mások nem írhatnak ilyeneket akik tényleg válasozkat akarnak troll kérdés készítés és viccelődés helyett??
2020. dec. 24. 22:41
 3/5 A kérdező kommentje:
ahhoz képest hogy te múltkor közölted nyiltan hogy tényleg troll vagy és mág folytatni is akarod, ez miatt más nem írhat hasonló jellegű kérdést? a sztori igaz és 17 vagyok. LOvardás voltam általánosban az sajnos abba maradt mert sok minden történt azóta de újra kezdtem a lovaglást és csak érdeklődtem, nem tudom ki vagy lovaslány ha hívhatlak így de semmi trollkodás nincs bennem. Ismerőseim közül páran bátorítanak erre, de páran viszont ellenzik ezért is kérnék még több segítséget.
2020. dec. 24. 22:44
 4/5 A kérdező kommentje:
még
2020. dec. 24. 23:30
 5/5 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem még lehet hogy korai a dolog, de ha úgy gondolod hogy most tartósan szeretnél lovagolni és igazán jól megy elkezdhetsz gondolkozni rajta. De figyelembe kell venned az árakat.
2021. jan. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!