Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Megéri lovat venni?

Megéri lovat venni?

Figyelt kérdés
A lányom 14 éves és minden vágya, hogy lovat kapjon. 7 éve lovagol, ugrat, most felesbértartó, de még soha nem esett, bár voltak rodeói amit volt szerencsétlenségem látni. Őszintén én nem szeretnék lovat venni, és én nem is értek a lovakhoz. Már 1 éve komolyan ráállt a témára, olvas, tanul róluk, és eladó lovakat keresgél... Van pár lovas ismerősünk, innen-onnan, akik segíthetnek a lóvásárlásban. Szerintem elég érett ehhez, ezt úgy értem, hogy tisztában van nagyjából azzal, hogy milyen nagy felelőséggel jár, milyen könnyen elveszíthetjük a lovat, milyen sok szörnyű baja lehet. Még a felvételi időszakot és a gimnázium első éveit biztosan kivárjuk, és aztán ha még mindig szeretne és lesz rá ideje, lehet hogy meggondolom magam és beadom a derekam. Ti mit gondoltok erről? Voltatok hasonló helyzetben? (A ló tartását természetesen meg tudjuk oldani)

2020. dec. 27. 19:04
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
62%
Ha akarja, es felellosege van iranta, akkor vegyetek neki. 15-16 evesen mar siman lehet neki. DE! Van ennyi penzetek? Egy lo tartasa milliokba kerul, ha nem carul akarod tartani, arrol nem is beszelve hogy ha beteg lesz nem 100 ezer lesz az orvosi szamla. Ezt pedig NEKTEK kell kifizetnetek. Ha neked ez igy jo, es kitudtok adni ennyi penzt, akkor hajra.
2020. dec. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
66%
Ha idősebb lesz
2020. dec. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) a lányom kiszámolta nagyjából mennyi lesz a tartása, szóval, amennyire lehet ezt mondani, tisztában vagyunk vele.
2020. dec. 27. 19:17
 4/44 anonim ***** válasza:
68%

Pénzügyileg nem éri meg.

De a lányod hogy fog örülni!

Ha azt nézzük,akkor semmi nem éri meg jobban.

Autót tartani sem éri meg,de milyen jó,hogy van!

Nekem is van.Mármint autóm.Élvezem.

Szóval szívből kívánom,hogy vegyétek meg a lovat és érezzétek jól magataokat!

2020. dec. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2020. dec. 27. 19:25
 6/44 anonim ***** válasza:
24%
Persze. Finom. Bár nem szivesen eszek ilyen szép állatot.
2020. dec. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
52%
lovaskislány.....
2020. dec. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 Newly ***** válasza:
30%

Szerintem vegyél csak nyugodtan lovat, biztosan megéri, ha már ezen gondolkozol.

Sok szerencsét!

Newly

2020. dec. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
Kérlek szèpen mindenkit normális választ írni:) én se szólok be senkinek alaptalanul és indokolatlanul
2020. dec. 27. 20:13
 10/44 anonim ***** válasza:
21%

Ne vegyél lovat,nem éri meg.

Sokat kell csutakolni és lehet,hogy megrúg.

Büdös is.

Nyihog is.

Sokat eszik,sokat iszik.

Kinek hiányzik mindez?

2020. dec. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!