Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nyomkövető terepre?

Nyomkövető terepre?

Figyelt kérdés

A közelben sajnos nincsen olyan lovas akivel el tudnék menni terepre ugyhogy most úgy járunk hogy valaki jön velem sétálva vagy biciklivel hogyha ha leesnék (11 éve lovagolok napi szinten azóta 2szer estem és eléggé stabilnak érzem az ülésem de attól még bármi történhet) akkor legyen valaki de így nem az igazi+ritkán érnek rá elkísérni

Ha anyukám telefonjára egy nyomkövető alkalmazást letöltenénk és szólok neki hogy elmegyek és figyeljen nyomkövetőn és ha pl.egy helyben maradna a jelem azaz nem mozognék akkor induljon értem kocsival és szedjen össze akkor ez így jól működhet? Akkor is ha a messzibb vagyok kint a mezőn?

És melyik alkalmazás működik erre a célra a legjobban?


2020. dec. 27. 22:02
 1/8 Kérlek segíts !!! ***** válasza:
90%
Hát ez egy jó kérdés. Szerintem jó megoldás lenne az aplikáció , viszont ha netán egyhelyben állsz és bóbiskolsz a lóval, lehet anyud arra is azt hinné hogy baj van. Meg ha elhagyod a telód, az is szívás. De még ez a legjobb megoldás
2020. dec. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És melyik alkalmazás müködhet a legjobban? (Samsungra kéne)
2020. dec. 27. 22:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Amugy lehet van ennél jobb megoldás de a facebook messzengernek van egy helymegosztás nevű funkciója ami előben adja a helyzetedet privátba akivel megosztod.
2020. dec. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elöző vagyok amugy a gps-nek ha táplálva van nem kel térerő viszont a messzengernek igen lehetséges ha térerőn kívül vagy nem fog kapni megosztást
2020. dec. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

[link]


Igaz német, de szerintem Magyarországra is kiszállítják. Egy ilyen kis gps, amit a nyeregte/kantárra kell csatolni, és egy alkalmazással “összekötni”. Ha mondjuk 10 méterrel távolabb kerülsz a lótól, vagy sokáig egy helyben maradsz, akkor küld egy üzenetet a hozzátartozódnak, hogy baj van. Szerintem érdemes belefektetni 😃

2020. dec. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

15 éves korom óta egyedül terepezek (most 30 vagyok). Mobil mindig van nálam, a ló kantárján meg a nyergen egy biléta egy telószámmal meg az istálló címével. Nálunk ez mindig úgy működött, hogy ha elindultam mindig szóltam valakinek, hogy merre megyek és nagyjából mennyi ideig leszek oda, aztán ha változott a terv, vagy esetleg megálltam beszélgetni ilyesmi, akkor szóltam telón vagy írtam messengeren, hogy mi a helyzet. Ez eddig mindig bejött, bár sose volt rá szükség. Van hogy messengeren a helymegosztást használom, viszont ha nincs állandóan megnyitva, akkor nem frissül.

Ha mégis leesel és otthagy a ló, akkor először a rendőröket kell hívni, elmondani merre jártál hány utat kereszteztél, mert egyrészt mennek keresni a lovat, másrészt biztosítják az utat neki hazáig, hogy nehogy balesetet okozzon. Aztán hívhatod anyut is.

2020. dec. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#5 és ez az app azt is mutatja hogy hol vagyok? Ha leesnék és küld sms-t anyukámnak hogy baj van akkor azt is elküldi hogy hol vagyok?
2020. dec. 28. 08:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, azt is láthatja, hogy hol vagy
2020. dec. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!