Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hobbilónak hasvédős heveder?

Hobbilónak hasvédős heveder?

Figyelt kérdés
Hobbilovasnak tartom magam, de szeretek ugratni a lovammal, és 1-2 díjugró versenyen is részt veszünk.(elég ritkán) Arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek megérné-e egy hasvédős hevedert beszereznem. Most akarok amúgy is hevedert venni és nem sokkal drágább a hasvédős annál amit kinéztem. Mennyivel kényelmesebb ez a lónak? Megéri megvennem szerintetek, vagy egy hobbilónak teljesen felesleges?
2020. dec. 28. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy mikor ugrotok, megrúgja-e magát. A nyomás a hasán ugyanúgy ott lesz a hasvédős hevederrel is, viszont nyáron jobban melegíti. Ha nincs gondja az ugrással, én inkább egy jó anatómiait keresnék.
2020. dec. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azon a véleményen vagyok én is, mint az első válaszoló.
2020. dec. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80 centire felesleges a haslós heveder.
2020. dec. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem 80 cm-n hanem 1m/1m10-en megyek, de köszönöm a tanácsokat, akkor megnézem hogy mennyire rúgja meg magát
2020. dec. 29. 18:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Méterre se feltétlen szükséges. Ha veti magát akkor max, de síkmunkához, meg felesleges.
2020. dec. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm, akkor megfogadom az 1. tanácsát és inkább egy anatómiait veszek. Szerintetek a kentaur dijon milyen? Valakinek van véleménye róla vagy tapasztalata vele?
2020. dec. 30. 17:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó kis heveder, gondos ápolás mellett sokáig jó szolgálatot tesz. Hetente kenem bőrolajjal így puha marad. Egyetlen gyengepontja, mint minden ilyen hevedernek , hogy a gumi idővel elöregszik, kinyúlik. Persze ez évek, de számolni kell rá. Van 30 éves csak bőr hevedeünknis is, köszöni szépen jól van, egyedül a csatokat cseréltettük rajta bőrössel.
2020. dec. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!