Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy tudom visszafogni a lovat?

Hogy tudom visszafogni a lovat?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam lovagolni és ismét az egyik legkeményebb lovat kaptam amit azért adnak a legtöbbször nekem, mert azt mondják jól tudom irányítani.

Nem szeretek ezen a lovon ülni, mert mindig akar előzni, gyorsan üget és ha utoléri az előtte lévőt akkor lelassít lépésbe. Ha túl közel megyek az előttem lévőhöz akkor szól az edző, hogy ne engedjem közel a másikhoz meg, hogy tartsam azt a lovat. Én szívesen tartanám, de ha nem mondják el hogy kell akkor nem tudom visszafogni.

Szóval ez lenne a kérdésem, hogy hogy tartsam vissza a lovat, hogy ne menjen közel az előtte lévőhöz?


2021. jan. 5. 09:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
26%
Ha ez van legközelebb hozzád akkor már tök jó. Nehéz egy olyan helyet találni ahol jó az edző, jó a ló, van szabad hely neked és még elérhető közelségben van. Ne legyél már teljesen naiv.
2021. jan. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
16%
és kell azért lovardát váltani mert nem tetszik a ló és az edző nem mondta meg mit kell csinálni
2021. jan. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Pont ez az ismérve a rossz edzőnek meg a lovardának! Azért törje ki a nyakát, mert ez a hely volt a legközelebb? A lovaglás veszélyes sport, főleg rossz kezekben, nőjjünk már fel..
2021. jan. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
51%
Ez melyik lovarda?
2021. jan. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!