Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kentaur naxos, vagy más...

Kentaur naxos, vagy más kentaur nyereg a jobb? Miben jó ennyire a naxos?

Figyelt kérdés

Most szeretnék ugrónyerget venni és a kentaur márka nagyon tetszik. Körülnéztem az oldalukon és elég sok nyereg megtetszett, viszont mindenki a naxost “dicsőíti”. Nekem azzal csak annyi bajom van, hogy kicsik a támaszai, de van a gyapjúpaneles változata aminek pedig nagyobbak. Ilyet viszont sehol nem találok Magyarországon (új nyerget szeretnék)


Valamint nagyon tetszik még az onyx, aminek a támaszai is tökéletesek (mint a gyapjúpaneles naxos nyeregnek) és ilyet találtam is a boltokban. De nemtudom, hogy mennyivel jobb vagy rosszabb hogy annak tépőzárasok a támaszai.


Végülis az lenne a kérdésem, hogy miben olyan jó a naxos, vagy csak olyan mint a többi kentaur?


2021. jan. 7. 10:15
 1/3 A kérdező kommentje:
Illetve tudnátok véleményt vagy tapasztalatot írni a naxossal vagy az onyxxal?
2021. jan. 7. 10:35
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ha már ennyit ráköltesz, akkor lehet jobb lenne előtte kipróbálni valakinél. Én kengyellel voltam így mindenki oda van a Freejumpért, de nekem nem jött be, örülök is, hogy látatlanba nem költöttem rá annyit, mert kipróbáltam egyet és nekem nem volt az igazi. Bocs az offért.
2021. jan. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Énis gondltam rá, hogy ki kéne próbálni, de egy ismerősömnek van kentaur nyerge és az is díjlovas, úgyhogy ez kilőve :(
2021. jan. 7. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!