Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Csinált már valaki ilyet a...

Csinált már valaki ilyet a lovaknak?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szeretnék sörény kibontòt csinalni amitől fényes lesz a sövénye és a farka . Miből tudok csinálni ? Szeretnék házilag mert abban tudom hogy mi van . Esetleg más praktikák házilag a lovakhoz ?

2021. jan. 26. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Én még sosem használtam saját készítésűt, de Youtubeon ha beírod, hogy "diy horse mane and tail growth" -akkor rengeteg videót hoz ki ezzel kapcsolatban, nekem is tervben van, hogy magam készítsem el a spray-t.:)
2021. jan. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

Ez lehet nem nagy segítség, de szerintem valamilyen olaj tuti kell bele, mert attól 1: csúszik=könnyebb kifésülni, 2: fényes, csillogós lesz a szőre.

Házilag a kislányok szoktak még pataápolót (kókuszzsírból pl.), jutalomfaltot, nyeregalátétet/fülvédőt, meg ilyesmiket csinálni nálunk.

2021. jan. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Na ez egy nagyon jó ötlet, én is utánanézek ennek, mert egy brutál dús és vastag szálú sörényt és farkat kell rendszeresen ápolnom, de az ilyen bolti dolgok drágák ahhoz hogy 3 hetente vegyek egyet, mert ridegben van a ló és jó hosszúak is a hosszú szőrei, meg ugy rendszeresen itt ott sáros is.
2021. jan. 27. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Nmnmnm ***** válasza:
Szia én igen de semit nem ér.
2021. jan. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!